EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wernexnrs
#1776203
Witam, ostatnio wejście od ładowania baterii zaczęło dziwnie działać musiałem ruszać kabelkiem, żeby zaczęło ładować(próbowałem na wielu kablach). Ostatecznie popsułem to wejście jeszcze bardziej...

Posiadam baterię eGo ONE Mega, jest już po gwarancji więc serwis odpada, w okolicy nie ma żadnego serwisu czy czegoś takiego do naprawy e-paierosów.

Jak mam otworzyć baterię, żeby przylutować nowe wejście mini usb?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1776206
Patrząc na to co już wykonałeś, to twoje umiejętności manualne są na wysokim poziomie dyrektorskim. By nie zrobić sobie i podopiecznym krzywdy, na tym poprzestań i skup się na awansie w pracy zawodowej.
By wernexnrs
#1776207
Lmao to wyjdź jak ci się nie podoba. Możesz jeszcze uratować to cacko wyżej i mnie bo inaczej dalej będę nieumiejętnie wykonywał swoje czynności dążące do otwarcia tej baterii.
Awatar użytkownika
By martra
#1776931
Tą "zaślepkę" od dołu powinno się dać dość łatwo zdjąć, żeby się dostać do środka. Tylko czy jest sens to ratować, czy nie lepiej zastanowić się nad czymś nowszym i lepszym. Ale to Twoja decyzja, ja tak tylko sobie klikam. :)
By wernexnrs
#1786612
Ref Wow łatwo zdjąć ? Więc jestem jednak głupi, ponieważ tego nie potrafię... Mam zamiar kupic ale po co skoro ta zaslepke da sie zdjac a rysy sa niewidoczne, wystarczy ze wymienie wejście mini usb i bedzie jak nowy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.