EPF
Awatar użytkownika
By cimon
#1765417


Podczas nadchodzacych targow Shenzhen Ecig Expo 2017, ma zostac zaprezentowane ''nowe'' zasilanie ze stajni HC. Targi odbeda sie w dniach 14-16 kwietnia. Co tym razem? 20700 czy jakis nowy dual? A moze jedno i drugie! ;)
Awatar użytkownika
By dywersant
#1765419
Wygląda mi to na próbę zrzynki z Yihi Q Class. Może i dobrze bo ich mody mody na 2 baterie są ohydne :)
Awatar użytkownika
By cimon
#1768140
HCigar mógłby pretendować do "miszcza" podkręcania atmosfery. Nowy film z VT... no właśnie, VT??? (tymczasem).



EDIT:

Cos mi podpowiada, ze bedzie to istne cacko na DNA60 - czyli ukladzie wielkosci DNA40, mozliwosciami EScribe i 2A ZipCharge. Moj ci on!
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1770195
Piękny
Awatar użytkownika
By EricSon
#1770196
Chyba zdjęcie się nie wyświetla, wyświetlało mi się jeszcze 5min temu.
Co do Vt??? wygląda pięknie, teraz tylko czekać na cenę, mam nadzieje że będzie przystępna i będę mógł go zakupić w dzień premiery :beer:

@Edit:
Z tego co widzę na Instagramie Hcigar, w hashtagach do wideo zapowiadającego nowego VT jest #DNA75
By viktorov
#1770203
cimon pisze:Świeży render.

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170406/1d374674c141c33154ec498a27e1b5f4.jpg[/img]

Ale odpust. Pasuje do lwów przed gankiem z kolumnami i srebrnej marynarki. Ciekawe czy oprócz wersji Skywalker będzie wersja Swarovski ;)
By Krasnal45
#1770204
Poprawiłem to coby było widać :mrgreen:
cimon pisze:Świeży render.

Obrazek

Co do odpustu, o gustach się nie dyskutuje, ale mnie też średnio się podoba :mrgreen:
By CodeineDreams
#1770505
Dla mnie, to ogólnie stylistyka nowych zasilań zmierza w złym kierunku. Na szczęście są jeszcze takie piękne boxy
jak Efusion duo czy epetite


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2017, 07:08 przez CodeineDreams, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By EricSon
#1770532
Mi tam się podoba bardzo, byle z ceną nie przesadzili, zastanawiam się tylko czym to będzie zasilane? 18650? 26650? Wyświetlacz w kolorze mi się bardzo podoba, zawsze jakieś urozmaicenie *CZAJNICZEK*
Obrazek
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1770542
CodeineDreams pisze:Dla mnie, to ogólnie stylistyka nowych zasilań zmierza w złym kierunku. Na szczęście są jeszcze takie piękne boxy Efusion duo czy epetite


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gdyby poszli w kierunku epetite itp.to byś napisał że zrzynają z innych...a tak mają swój pomysł i go wdrażają. :wink:
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1770551
Wyglada na 26650 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By dywersant
#1770570
A cóż to? Hcigar olewa Evolv i robi już swoje układy? Mam na myśli ten kolorowy ekran.
Awatar użytkownika
By cimon
#1770639
dywersant pisze:A cóż to? Hcigar olewa Evolv i robi już swoje układy? Mam na myśli ten kolorowy ekran.


Wlasnie sie zastanawiam. o.O

Zrobie dzisiaj wywiad...

EDIT:

Podobno to EVOLV. o.O (?) W przyszly weekend wszystko bedzie jasne.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1771425
Mi osobiście bardzo się podoba. Natomiast pewnie z ceną dowalą że hej.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1771716
Ja już go lubię :) Fajny, nietuzinkowy.
Zastanawiają mnie tylko dwie sprawy:
- ten romb (raczej sześciokąt) pomiędzy przyciskami - to też przycisk (w DNA nie występował) czy atrapka dla urody ?
- górny dekiel - dlaczego stożkowaty ? Dla urody to pewne, ale ogranicza średnicę atomizera możliwego do przykręcenia. Z rysunku wynika, że sprzęt łyknąłby fi 30 mm bez zająknięcia, a z tym stożkiem to pewnie 25mm max. Chyba, że zrobią wymienne stożki ? Nie sądzę.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1771727
Naug ma rację z tym stozkiem.... ja nie wiem czy to aż taki problem żeby zrobić boxa pod 30mm ? Z resztą już jest problem z 25mm a gdzie tam 30....
Awatar użytkownika
By cimon
#1771773
Tapatalk
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170411/4b71bcacfeeddb44bb73703ddc032f1e.jpg[/img]


[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170413/a9993777b3dd40686e602c636d4113a0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
By cimon
#1772519
14-16 kwiecień - jestem ciekaw..

Obrazek

EDIT:

No wiec targi wystartowaly. Pierwsze info (wpis) i krotki film (bedzie pewnie zaraz na YT).

VT75 color. Used dna75 color new chipset. Coming soon. Hope everyone will like it.

HCigar FB: https://www.facebook.com/Hcigar/?hc_ref ... ED&fref=nf

HCigar Insta: https://www.instagram.com/p/BS3HceEheeu ... cigar_tech
Awatar użytkownika
By dywersant
#1773474
Evolv po prawie 2 latach wpadł na pomysł, aby dać ludziom możliwość zmiany wartości prehit i poprawiania rezystancji w trybie tc. Właśnie po to ten kolorowy wyświetlacz :D
Aha, nie ma łączności Bt, jak w Yihi.
Awatar użytkownika
By cimon
#1773559
Dla mnie petarda!

Obrazek

Nowe możliwości konfiguracji wyświetlanych info na ekranie, tez musza robic wrażenie.

A tutaj pierwszy upload z YT.



ATTN: Do administracji.

Mysle, ze mozna oficjalnie juz zmienic nazwe watku na: ''HCigar VT75 Color''. (z jakiegos powodu nie moge tego zrobic juz sam) Z gory dzieki!
Awatar użytkownika
By jacjac
#1773673
New DNA75C specs


- Max 9v out instead of 6.3v and preheat punch with a scale of 1 to 5 has been changed to setting a preheat temperature.
- Same height and width as DNA75, difference is 3 buttons (up/down/select) and new screen. The board also has side-edge notches that can be used to lock in a screen cradle.
-160x80 full color screen.
-Escribe features can now be incorporated into menu screens so users will not need Escribe.


Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1774930
Im więcej fotek widzę, tym bardziej się boję, że będę musiał go mieć :D
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1774989
Czy wiadomo czym to będzie zasilane? Mam nadzieję że wielkością będzie bliżej mu do VT75 Nano...

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Waldip
#1774993
A ja z kolei zastanawiam się, czy Evolv dojrzał już do wprowadzenia preheatu w trybie Power...
Czy może dalej są zdania, że masywne, wymagające wstępnego rozgrzania grzałki robi się tylko w trybie TC? : :mrgreen:
Awatar użytkownika
By dywersant
#1775002
Waldip pisze:A ja z kolei zastanawiam się, czy Evolv dojrzał już do wprowadzenia preheatu w trybie Power...
Czy może dalej są zdania, że masywne, wymagające wstępnego rozgrzania grzałki robi się tylko w trybie TC? : :mrgreen:

Nic nowego tam nie ma. Tylko to, że w samym modzie będziesz mógł zmienić niektóre rzeczy bez potrzeby odpalania Eskrajba.
Ja nie jestem szczególnie zachwycony :(
A ten mod to straszna locha, pewnie będzie ważył ze 180 gram bez baterii. Według mnie to będzie na 1*26650, na spodzie jest taki duży kapsel jak w Vt75.
By kawda
#1775007
ponczek87 pisze:Czy wiadomo czym to będzie zasilane? Mam nadzieję że wielkością będzie bliżej mu do VT75 Nano...

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


Hcigar na swojej stronie ma napisane: Single 18650 & 26650 batttery
Awatar użytkownika
By Waldip
#1775036
dywersant pisze:
Nic nowego tam nie ma. Tylko to, że w samym modzie będziesz mógł zmienić niektóre rzeczy bez potrzeby odpalania Eskrajba.
Ja nie jestem szczególnie zachwycony :(

No to czekamy dalej... :D
Awatar użytkownika
By LICHU
#1776111
Ładne to (; ale pewnie mnie nie stać hihi
By darek11
#1780671
Pojawił się w znanym sklepie 8) pre-order- cena 119 USD. :beer: a z MAP 96,58 USD.
By Math13
#1780683
darek11 pisze:...a z MAP 96,58 USD.


Co to jest to MAP, bo nie za bardzo zorientowany jestem. :(
Widzę tylko cenę $119.00 i nie mam pojęcia jak ewentualnie uzyskać tą niższą.
By darek11
#1780687
Obok ceny jest inf. w temacie MAP. To kod obniżający cenę :drinkb
Awatar użytkownika
By cimon
#1782135
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do moderatorów:

Proszę raz jeszcze o edycje wątku i poprawienie głównego tytułu na pełna (juz znaną) nazwę box'a.

HCigar VT75 Color (DNA75C)

Dzięki.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 13:52 przez cimon, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1782139
Ot, trzeba było tylko zgłosić tego posta do moderacji oficjalną drogą, za pomocą tego trybika na górze po prawej stronie :mrgreen:
Już to zrobiłem za Ciebie :wink:
By darek11
#1783231
Szczerze powiedziawszy, po raz pierwszy nie mogę się doczekać aż będę go miał :lol: Nie wiem może to magia koloru boxa :roll: Poza FT nie widzę go nigdzie nawet w przybliżonym pre-order :cry: A może nasz najlepszy sklep skusi się na sprowadzenie tej maszynki? :beer:
Awatar użytkownika
By krisIs
#1783234
@darek11 nawet jak sprowadzi jutro, to przy dobrych wiatrach kupisz go dopiero za min. 6 miesięcy :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.