EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Hortstik
#1775428
Witam użytkowników. Walne z grubej rury. Jaka cena jest za Goblina i za jaka jego wersje i czy bedzie smigac na Pico. A jeśli nie Goblin to jaki parownik za rozsądną cene coby mozna btlo wlasne grzaleczki sobie robic :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Deimond
#1775434
Każdy RTA poniżej 23 mm średnicy;)
By Hortstik
#1775436
To jaki polecisz. Chce miec wszystko w jednym tematcie. Przejrzałem temat wedle zaleceń Guru forum ale jak to wiadome jest. Od zasrania wszystkiego ale do niczego :D kwota do 100 zl ew jak nic nie bedzie to juz skusze sie na Goblinka

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By KoT3Q
#1775439
ja kupiłem goblina z fasttecha, narazie jeszcze nie ogarnąłem dobrego setupu więc nie moge z czystym sercem polecic ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1775442
Hortstik pisze: Przejrzałem temat wedle zaleceń Guru forum


A kto jest tym Guru :shock:
By Hortstik
#1775445
Kazdy kto ma sie za mądrzejszego od wszystkich :D ogolna zasada forów nawet (co dla mnie jest chore)
Używać szukajki a nie pytać

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By miblah
#1775448
Bo jesteś ignorantem, to i nie rozumiesz ;)
Urocza, roszczeniowa postawa ...

Otwieram popcorn - będzie tu wesoło ...

Obrazek

by Tapatalk.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1775449
Hortstik pisze:Kazdy kto ma sie za mądrzejszego od wszystkich :D ogolna zasada forów nawet (co dla mnie jest chore)
Używać szukajki a nie pytać

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


To forum jest kopalnią wiedzy. Po to jest szukajka, żeby z niej korzystać. Forum to nie jest restauracja, gdzie siadasz przy stole i czekasz na kelnera.
Tu trzeba też dać coś od siebie. Szukasz, czytasz a czego nie rozumiesz-pytasz.

Każąc Tobie szukać, nikt nie uważa się za mądrzejszego. Z resztą za jakiś czas, sam zobaczysz jak to wygląda z perspektywy osób, które na forum są od dłuższego czasu. Ktoś się rejestruje i za 2 minuty pytanie, co możecie polecić albo mam problem z ... pomocy.
By Hortstik
#1775450
Mam konta na kilku forach, na innych jestem bardziej doświadczony wiec wiem jak to jest. O ePetach nien jestem totalnie zielony. Pragne tylko poglebic wiedzę na temat parownikow ktore daja inne możliwości niz zwyczajne sklepowe sety. Rozumiecie? Zanim zwróciłem sie do Was z pytaniem przewertowalem parenascie tematów. O tym i o tamtym. Wytłumaczcie mi tylko jedno. Po jaka cholere nam czytac po 15 stron kazdego z tematów jak i tak nie dowiem sie w 100% tego co chce? Skoro zrezygnowany bądź niedoinformowany mogę spytać bardziej doswiadczonych użytkowników? Wszelkie negatywne komentarze na mój temat wypraszam sobie. Jeśli uważacie, że jestem zbyt głupi, zbyt młody albo zbyt leniwy na to żeby cokolwiek zrobić to nic tu po mnie i tyle w tym temacie. Popcorn możecie otwierać. Gownoburza rozpoczeta z siłą tornada F5.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By miblah
#1775456
Wpadasz komuś do chaty, walisz prosto z mostu, że chcesz posiłek z 3 dań, z deserem i jesteś zdziwiony, że gospodarz patrzy jak na wariata?
1. To nie sklep. Cenę można sprawdzić samemu. "Let mi Google it for you"? Oh Rly?
2. Czy goblin wchodzi na pico, oczywiście, że odpowie szukajka forumowa, i nie trzeba się szczególnie przekopywać...
3. Nie wiem, czy jesteś "zbyt młody", "zbyt głupi", ale to, że zbyt leniwy i arogancki - widać po kilku zdaniach, aż nadto wyraźnie.

by Tapatalk.
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1775458
Hortstik pisze:Jeśli uważacie, że jestem zbyt głupi, zbyt młody albo zbyt leniwy na to żeby cokolwiek zrobić to nic tu po mnie i tyle w tym temacie.


na tym zakoncz pisanie w tym temacie, i popcorn nie bedzie juz potrzebny.
Awatar użytkownika
By Isia
#1775459
@Hortstik Goblinki w różnych wersjach masz na bazarku do kupienia,a czy tobie on będzie pasować i czy sobie z nim poradzisz,to tego my nie wiemy.
@DorotaM proponowała abyś poszukał/poczytał o Merlinie RTA - bardzo fajny i prosty parownik.

My Ci nie ubliżamy,tylko dajemy linkę,abyś sam wybrał,bo najczęściej to co proponujemy,to nowy po prostu olewa :(
By Hortstik
#1775460
Isia pisze:@Hortstik Goblinki w różnych wersjach masz na bazarku do kupienia,a czy tobie on będzie pasować i czy sobie z nim poradzisz,to tego my nie wiemy.
@DorotaM proponowała abyś poszukał/poczytał o Merlinie RTA - bardzo fajny i prosty parownik.

My Ci nie ubliżamy,tylko dajemy linkę,abyś sam wybrał,bo najczęściej to co proponujemy,to nowy po prostu olewa :(


Nigdy nie olewam porad ani wskazówek. . Jestem dorosłym człowiekiem i normalnie udzielam sie na forum. Otrzymałem 2 wskazówki i a najbliższym czase postaram sie je obejrzeć na żywo i jak najszybciej o nich poczytać. I oczywiście podziele sie noja opinia i doznaniami

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1775468
Hortstik pisze:Mam konta na kilku forach, na innych jestem bardziej doświadczony wiec wiem jak to jest. O ePetach nien jestem totalnie zielony. Pragne tylko poglebic wiedzę na temat parownikow ktore daja inne możliwości niz zwyczajne sklepowe sety. Rozumiecie? Zanim zwróciłem sie do Was z pytaniem przewertowalem parenascie tematów. O tym i o tamtym. Wytłumaczcie mi tylko jedno. Po jaka cholere nam czytac po 15 stron kazdego z tematów jak i tak nie dowiem sie w 100% tego co chce? Skoro zrezygnowany bądź niedoinformowany mogę spytać bardziej doswiadczonych użytkowników? Wszelkie negatywne komentarze na mój temat wypraszam sobie. Jeśli uważacie, że jestem zbyt głupi, zbyt młody albo zbyt leniwy na to żeby cokolwiek zrobić to nic tu po mnie i tyle w tym temacie. Popcorn możecie otwierać. Gownoburza rozpoczeta z siłą tornada F5.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Jest tak, że gdy potrzebowałem zgłębić wiedzę o atomizerach RTA, to nie musiałem pytać o cenę konkretnego atomizera do konkretnego zasilania, bo czytać umiem i wiem jak sprawdzić parametry techniczne produktu. Zazwyczaj robi się to na stronie producenta. Wrażenia z użytkowania, lub poradniki, dotyczące każdego w miarę popularnego urządzenia, są dostępne na YT, bądź na forum.
Zgłębianie wiedzy polega na gromadzeniu informacji, żeby Twój mózg miał co przemielić na wnioski. Jeśli do tego dorzucisz doświadczenie własne, to pojawią się pytania sugerujące skłonność do zgłębiania tematu. Kilka przykładów:
Dlaczego miałbym nowicjuszowi tyłek podcierać skoro ma ręce?
Dlaczego nowicjusz sapie, że nie jest totalnie zielony, skoro pyta o cenę atomizera i nie wie jaki atomizer będzie pasował do zasilania?
Dlaczego nowicjusz, który podobno nie jest zielony, zadaje niewłaściwe pytania, które pokazują, że "król jest nagi"?
Lepiej będzie dla wszystkich, jak zaczniesz zgłębiać wiedzę o tym jak zgłębiać wiedzę.
Jak mnie ktoś nazwie głupim, to sobie nie wypraszam, że mnie głupim nazwał, tylko pytam: po czym wnosisz? Może ma rację? Zawsze to lepiej wiedzieć dlaczego jest się głupim.
Po tym krótkim wstępie udzielę Ci porady. Tytuł wątku wybrałeś niewłaściwy. Pytanie zadałeś głupie.
Sam odpowiedz sobie na pytania:
- Do czego NARZĘDZIE ma służyć?
- Jak narzędzie będzie wykorzystywane?
- Jakie cechy narzędzia mają znaczenie i dlaczego?
- Czy masz wiedzę konieczną do posługiwania się tym narzędziem?
A teraz idź zgłębiać wiedzę i nie grzesz więcej.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.