EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1731431
Martin zapowiedział nowego boxa, który zwie się VT 167 i jest napędzany chipem DNA 250 W zasadzie jeszcze dobrze VT Inbox( Squonker ) nie zawitał pod strzechy, a tu kolejna elektrownia.

Nawet ładny :)











Awatar użytkownika
By xD_
#1738012
ciekawe czy najlepszy sklep w polsce bedzie mial :D
By karol1241
#1738946
W sumie to rozczarowałem się po Evolvie - ciągle liczyłem że wprowadzą coś z Bluetoothem, a tu odgrzewany kotlet IMO. Ja zostanę z vt200 i vt133 do czasu czegoś konkretnego i innowacyjnego.
Awatar użytkownika
By dywersant
#1740831
Czyli jakie są prawdziwe wymiary i ile waży, bo w specyfikacji chyba błedne podali ?
Awatar użytkownika
By cimon
#1740859
Wrócę to moge sprawdzić to ręcznie. No problemo.

EDIT:

Gdzies posialem suwmiarke - pewnie jutro znajde. ;)

A zeby ''nie klepac w klawiature na darmo'', ogarnalem profil batek: 2 x VTC6 3100mAh.

Obrazek
Obrazek

Profil do sciagniecia z [Plikowni]. Jutro jeszcze Case Analyzer i gitarra - mod ogarniety.

Swoja droga bardzo mi sie podoba, zwlaszcza material i wykonanie. Jedyny minus.. max 22-23mm. :(
Awatar użytkownika
By dywersant
#1741357
A dziękuję :)
Na pudełko z drukarki 3d za 250$ raczej się nie skuszę. Vt200 jest w miarę małe i lekkie, więc jak chcą to potrafią :)
By karol1241
#1752808
Na FT teraz można go dostać za 76$ - 4$ z topcashback, zastąpi u mnie cenionego Vt133. Poprawili ergonomię więc myślę ze box będzie po prostu idealny. Będę informował jak dojdzie.
Awatar użytkownika
By Waldip
#1757346
Specjaliści z Evolva znowu "zapomnieli" o funkcji preheatu w trybie Power (tak przynajmniej wynika z opisu boxa...)?
Awatar użytkownika
By Waldip
#1757372
dywersant pisze:Nie ma i raczej nie będzie.

Tak myślałem.... :mrgreen: Ale szczerze mówiąc nie rozumiem ich.
Sami odcinają się od części klientów - ja na przykład z powodu braku tej (banalnie przecież prostej) funkcji nie kupię już żadnego moda z DNA.
Awatar użytkownika
By dywersant
#1757404
Waldip pisze:
dywersant pisze:Nie ma i raczej nie będzie.

Tak myślałem.... :mrgreen: Ale szczerze mówiąc nie rozumiem ich.
Sami odcinają się od części klientów - ja na przykład z powodu braku tej (banalnie przecież prostej) funkcji nie kupię już żadnego moda z DNA.

Ja tym bardziej nie rozumiem, szczególnie ich tłumaczenia. Rozwiązaniem jest przejście na truty ss i tryb tc. W sumie jeśli nie używasz tc to dna jest łatwo zastąpić czymś innym.
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1767388
dywersant pisze:Nie ma i raczej nie będzie.


Pierwszy z brzegu link:
https://evolvapor.forumchitchat.com/pos ... de-8264140
W skrócie, jest workaround via wgranie odpowiedniego CSV. Konstruktorzy usunęli to z FW z uwagi na "trudne do przewidzenia działanie tej funkcji z kanthalem", czyli dbają o nasze zdrowie ;)
Jeszcze nie mam DNA, więc nie powiem jak to zrobić, trzeba poczytać. Ale, jako że mi PV3 się kończy (uszczelka pod pinem+ pada), trzeba coś kupić, dlatego niedługo będę miał ;) Chociaż chyba Theriona 166, bardziej mi się podoba :)
Awatar użytkownika
By dywersant
#1767426
DRAgon pisze:
dywersant pisze:Nie ma i raczej nie będzie.



Tak, znam ten sposób. Koledzy z tematu o Vt75 dzielnie walczyli z wykorzystaniem tc na kanhalu. Jest to problematyczne, ustawienia lubią się rozjechać, generalnie musisz wiedzieć co robisz.
Co do tłumaczenia Evolv na temat domniemanych problemów z wprowadzeniem funkcji prehit w trybie power - mogę ustawić 200W na małej grzałce? Mogę. Czy to spowoduje zjaranie waty i grzałki? Tak. Więc o co chodzi? Jak urzyszkodnik nie wie co robi to i tak nawdycha się produktów utleniania metalu i waty.
By Poszukiwacz
#1775021
Czy w takim razie na tym modzie można używać bezproblemowo drut Nichrome? Czy lepszy będzie kanthal?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1775034
Możesz używać..
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1775050
Nie ma żadnego ale... Używasz normalnie w trybie power i tyle. Preheatem sobie głowy nie zaprzątaj bo nie ma sensu
By Zabol226
#1776393
Panowie Therion 166 kupiony używaka z profilem do aku q30 naprowadzi ktoś jak ogarnąć profil dla vtc6? Znalazłem kilka ale nie wiem którego użyć:/
Awatar użytkownika
By Timi
#1776397
Znajdź pod szóstkę lub stwórz własny.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.