EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By TolekBanan
Mam nadzieje, że branza pojdzie po rozum do głowy i ominie kretynskie przepisy. Sporo ustaw w naszym radosnym kraju jest dymana przez przedsiębiorców itd bo są dziurawe.
Załóżmy, że sprzedaje baze 100 ml o zawartości nikotyny 0 mg do tego w gratisie daje malutką buteleczke z roztworem nikotyny o wartosci x. Po zmieszaniu tych dwoch płynów wychodzi klientowi roztwor 6/12/ czy ile tam kupi. I po ustawie.
Kochani sprzedawcy macie gotowe rozwiazanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Krasnal45
To nie takie proste :mrgreen: Po pierwsze,ta mała buteleczka łamie przepisy (a kary są horrendalne) i nikt na to nie pójdzie, a po drugie, ta mała buteleczka staje się potencjalnie bardzo niebezpieczna dla zdrowia, a nawet życia. Jest jasno określone: 20mg i 10ml. Koniec.
Awatar użytkownika
By DorotaM
TolekBanan pisze:Dzieki Dorota.

A ni ma za co. :mrgreen:

TolekBanan pisze:Czyli dla mocy ok 4mg w 50 ml jest to dozwolone rozwiazanie.

Tiaaa, masz na myśli te Twoje zaproponowane?
Jeśli w tych pozostałych po Twoim mieszaniu bazach 0 będziesz się kąpać, to takie zestawy będą dla Ciem w sam raz. :wink:
Po co kombinujesz?
Kupisz bazę 0- 100 ml do tego 3 razy 10ml 20mg, rozmieszasz 100ml-0mg z 25ml 20mg i będziesz miał te swoje 125 ml 4 mg/ml ,
(oczywiście jeśli nie pomyślałeś wcześniej o zapasach) :)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, 16:33 przez DorotaM, łącznie zmieniany 1 raz.
By TolekBanan
Zapasów mam juz tyle, że w domu patrza na mnie z lekkim a nawet sporym niedowierzaniem no bo wapuje aby rzucic. Zapasy sugeruja cos innego.
Masz racje poradzimy sobie ale chodzi mi o taki gotowy zestaw dla sierotki czyli mieszam jedno z drugim i mam.
  • 1
  • 247
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
eVic - VTC Mini 60W

Joyetech eVic - VTC Mini 60W [obraz_800:qdi3[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Wybieramy grawer głowica/rurka

Jak wspomniałem tutaj w formie listy wybieramy gra[…]