EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By szymonerek
#1774532
Witam :), kupiłem dziś e papierosa Marschal G320. Niestety nie miałem przyjemności poczuć jego mocy ponieważ gdy naciskam na przycisk i próbuję się zaciągnąć pojawiają się komunikaty " short atomizer " oraz " Dont abuse protects ", trochę mnie to wkurza bo nie wiem co mam zrobić aby móc go normalnie palić. Dodam że jest to mój pierwszy box więc prosiłbym tłumaczenie jak dla idioty :) Wytłumaczy mi ktoś co mam zrobić ?
By szymonerek
#1774538
Krasnal45 pisze:Brak kontaktu zasilania z parownikiem. Jaki masz atomizer i jaką grzałkę?

Taką jaka była w zestawie
By szymonerek
#1774542
anal_destroyer pisze:Jeśli masz inną grzałkę to wymień i zobacz co się będzie działo, albo na innym atomizerze.

Może być to wina baterii które są włożone do boxa ?
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1774547
Zatem baterie malina. Słuchaj: jak już pisałem, może to być zwarcie. Problemem może być grzałka, albo pin w boxie. Aby wykluczyć jedno lub oba przypadki zrób to co pisałem wcześniej.

W ogóle wykręć atomizer i odpal boxa: pokazuje się komunikat "no atomizer"?? Jeśli się pokazuje najprawdopodobniej problemem jest grzała (choć niekoniecznie). Jeśli mimo braku atomizera nadal jest "short atomizer" to zwarcie w boxie.
By szymonerek
#1774549
anal_destroyer pisze:Zatem baterie malina. Słuchaj: jak już pisałem, może to być zwarcie. Problemem może być grzałka, albo pin w boxie. Aby wykluczyć jedno lub oba przypadki zrób to co pisałem wcześniej.

W ogóle wykręć atomizer i odpal boxa: pokazuje się komunikat "no atomizer"?? Jeśli się pokazuje najprawdopodobniej problemem jest grzała (choć niekoniecznie). Jeśli mimo braku atomizera nadal jest "short atomizer" to zwarcie w boxie.

napisane jest " no coil "
By szymonerek
#1774553
anal_destroyer pisze:Zatem baterie malina. Słuchaj: jak już pisałem, może to być zwarcie. Problemem może być grzałka, albo pin w boxie. Aby wykluczyć jedno lub oba przypadki zrób to co pisałem wcześniej.

W ogóle wykręć atomizer i odpal boxa: pokazuje się komunikat "no atomizer"?? Jeśli się pokazuje najprawdopodobniej problemem jest grzała (choć niekoniecznie). Jeśli mimo braku atomizera nadal jest "short atomizer" to zwarcie w boxie.

Zmiana grzałki pomogla :)
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1774561
szymonerek pisze:
anal_destroyer pisze:Brawo! ;)

Ale moglem pcozekac az grzalka nasoczy sie liquidem :P


Brawa dla Ciebie po raz drugi! ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.