EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Morddamek
#1774317
Kupilem nowego boxa eGrip II doslownie 2 godziny temu, olejek oryginalny Liqueen High Voltage moc 3, pierwszy raz uzywam boxa i pierwszy fill zrobila mi ekspedientka, niestety strzela mi olejek przy zaciaganiu i zostawia na podniebieniu przy gardle niedobry posmak olejku i ogolnie trace na olejku mocno, czy to spowodowane?
Awatar użytkownika
By erbis
#1774321
A czego Ty z tego nie rozumiesz?
Regulamin forum
III. Użytkowanie forum
1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.


I przy okazji...
Morddamek pisze:babka w punkcie byla brzydka wiec zakladalem ze wie o czym mowi?

... ależ Ty musisz być piękny. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1774322
Coś czuję, że dorobisz się bana.
Spać! Jutro szkoła!
By Morddamek
#1774325
erbis pisze:A czego Ty z tego nie rozumiesz?
Regulamin forum
III. Użytkowanie forum
1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.


I przy okazji...
Morddamek pisze:babka w punkcie byla brzydka wiec zakladalem ze wie o czym mowi?

... ależ Ty musisz być piękny. :mrgreen:

I zamiast odpowiedziec i pomoc, bedziesz sie zachowywal jak dziecko zeby poczuc falszywa wyzszosc, i tak 5 tysiecy postow? Chyba zle trafilem z tym forum jak przechodza takie wypowiedzi kompletnie nie zwiazane z tematem, a watek jest zamykany za nie uzywanie interpunkcji, smutne
Awatar użytkownika
By Pesio
#1774328
Witam,
staraj się nie używać nazwy " olejek", bo płyn - liquid, którego używasz, nie ma nic wspólnego z olejem . A strzelanie zazwyczaj spowodowana jest zawartością wody, która to odparowywuje i strzela. Sprawdź czy jest w składzie, bo swego czasu używałem baz z inawery i tam było 5% wody i efekt był ciekawy, czego mi czasem brakuje... a posmak. w gardle może być przez to że nie grzałka nie odparowywuje za duże ilości liquidu.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1774329
Smutna, to jest Twoja postawa.
Wpadasz znikąd. Obrażasz ludzi, chcesz wymusić odpowiedź na pytanie, łamiesz regulamin, zakładasz bezsensowne wątki kilkukrotnie itd. A od siebie nic. Postawa roszczeniowa, alergia na czytanie i kosmiczne lenistwo.

Podsumowując.
Temu Panu dziękujemy.
Myślę, że mod załatwi resztę.

:banhim
By Morddamek
#1774332
Chciec brzmiec inteligentnie a byc inteligentnym, niby podobne ale przepasc dosc spora, gdzie kogos obrazilem, gdzie wymuszam odpowiedz, w jaki sposob watki sa bezsensowne kiedy zalozylem 2, na zaden nie otrzymalem odpowiedzi i zalozylem watek zeby otrzymac pomoc, przykro mi probowales, rzeczywistosc mowi dziendobry, jestes za glupi zeby bawic sie w motyw wyzszosci
Awatar użytkownika
By Timi
#1774333
Przykro mi!
Taki mamy klimat :(
Awatar użytkownika
By matatiti
#1774334
Timi pisze:Coś czuję, że dorobisz się bana.
Spać! Jutro szkoła!


Prororocza zapowiedź stała się faktem. Tydzień na zaznajomienie się z regulaminem powinien wystarczyć.
Awatar użytkownika
By snake2oo7
#1774335
matatiti pisze:
Timi pisze:Coś czuję, że dorobisz się bana.
Spać! Jutro szkoła!


Prororocza zapowiedź stała się faktem. Tydzień na zaznajomienie się z regulaminem powinien wystarczyć.

Chciałem Cie bronić w poprzednim wątku. .. mój błąd. A kysz!

sorki za błedy - autokrekta. klepie z telefonu
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.