EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lax3000
#1774115
witam !
mam pewien problem z RX'em 2/3, mam w nim prownik TFV4 mini i jest tak, ze po paleniu, wyłaczeniu i wlożeniu go do kieszeni i po ponownym właczeniu, niekiedy nie chce dzialać,pokazuje "atomizer short, low i not found" ale gdy po prostu odczepie klapke i włoże ja spowrotem to wszystko dziala jak należy, jak myslicie, co to moze byc, pin czy cos innego?
Awatar użytkownika
By miblah
#1774204
Okrutnie długie zdanie... Jeżeli dobrze rozumiem, to może być pin, lub coś innego.
PS. Dawne formy ztąd i ztamtąd zaczęliśmy pisać "stąd", "stamtąd", ale nadal piszemy "z powrotem".
By lax3000
#1774207
Przepraszam za pisownie, śpieszyłem się. Chodzi o to że RX często pokazuje Atomizer short lub low. Wystarczy wyciągnięcie i włozenie klapki na baterie. Co prawda nie jest to jakoś skomplikowane ale na dłuższą mete zaczyna denerwować, dlatego sie zastanawiam co może być przyczyną jak wystarczy wyciągnąć i włożyć klapke. Dodam jeszcze że dzieje się to po właczeniu moda a nie pomiędzy buchami.
Awatar użytkownika
By miblah
#1774208
Wpisałeś w wyszukiwarkę forum "Reuleaux RX2/3"? Jest temat i potencjalne rozwiązanie problemu zapewne również...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.