EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By krzysiek1558
#1773832
Witam,
Wczoraj pojawił mi sie problem z baterią. Wgrałem wczoraj nową aktualizację do mojego eVic Vtwo . Wieczorem chciałem go podłączyć do ładowania, bo baterii mało było ale zamiast ładować to migał ekran tzn. włączał się się i wyłączał i pasek od poziomu baterii miga aby. Dziś mam tak samo zmieniałem kilka razy aktualizacje, nawet go rozebrałem ale nic ciekawego sie nie dowiedziałem.
Co może być przyczyną tego?
Pozdrawiam ;)
By krzysiek1558
#1773842
"W NFE, Tools > Firmware updater. W okienku zakładka Advanced. Są 3 opcje: Reset Dataflash" Pierwsza opcja kasuje ustawienia użytkownika. Jak to zrobić ? Jestem troche zielony w te klocki


Edit. Pobrałem NFE Toolbox- updater i coś tam poklikałem. Nic niestety nie dało.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2017, 12:54 przez krzysiek1558, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bofh
#1773844
Ja też, dlatego odesłałem cię do tematu, gdzie jest to całkiem dobrze opisane :idea:
By BARONOWIEC
#1773855
Nie wiem czy to nie wina ekranu bo być może coś się rozłącza ale to tylko moja sugestia.
By krzysiek1558
#1773872
Też nie wiem ale na ekranie wszystko się wyświetla ale po chwili się wyłączy nie wiem czym to może być spowodowane. Włącza się cały ale jak klikam główny guzik to pisze Battery low lock . Nie mam pojęcia co może mu dolegać, gdybym wiedział to bym nic nie instalował itp.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.