EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By alienooo
#1773188
Witam mam smoka r80 tc, dzis gdy go włączyłem i mialem przy uchu to słyszałem lekki pisk gdy zgasł ekran ucichło ale gdy go zapaliłem znów, nie wiem czy to sie cos stalo czy tak zawsze było, dzis mialem go blizej twarzy i usłyszalem, wie ktos czy to zepsuło sie czy to norma
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1773191
Nie trzyma się smoków przy uchu.
Przed zakupem sprzętu czyta się o nim.
Ten pisk to ostrzeżenie, EIN to nie zabawki.

A poza tym to normalny odgłos pracy przetwornicy, co i tak nie zwalnia Cię od zapoznania się bliżej z informacjami o sprzęcie jaki posiadasz.
Wesołych Świąt.
By Krasnal45
#1773274
Nie. To niekoniecznie norma, ale nie ma żadnego powodu do jakichkolwiek obaw. Dorotka Ci napisała,że to objaw pracy przetwornicy, a konkretnie zawartych w niej cewek, które czasem, niedokładnie obsadzone w budżetowych elektronikach, lubią sobie "pośpiewać".
Awatar użytkownika
By wtoro
#1773363
Z piskiem w tym smoku nigdy się nie spotkałem, prędzej w parowniku podczas podgrzewania;-) Przy spięciu jedynie można usłyszeć tykanie. Jednak nie wiem jak się zachowuje przy maksymalnych nastawach, bo nie miałem i nie czułem potrzeby by to sprawdzić.

Tapatalk
By alienooo
#1773688
Pisk jest z baterii, po odłączeniu od ładowania gdy swieci sie ekran jest pisk jak czasem w uszach
By alienooo
#1773689
Mam takie pytanie czy jak zreklamuje to uznają gwarancje?
By alienooo
#1773690
albo da sie jakos naprawic ten pisk? boje sie zeby mi sie nic nie stało

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.