EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By trioxil123
#1773095
Siema
Mojemu Vape Pen 22 po upadku zapadł się przycisk. Po odciągnięciu go mogę go wcisnąć, ale bateria pracuje 10 sekund i się sama wyłącza.
Nie jestem go w stanie wyłączyć, ponieważ po pojedynczym naciśnięciu zaczyna pracować grzałka. Przeszukałem internet i nic na ten temat nie znalazłem, jest to urządzenie typu AIO, przez co nie jestem w stanie dostać się do akumulatora normalnym sposobem, pozostaje oderwanie i ew. sklejenie tyłu. Przycisk mogę wyważyć, ale nie wiem co wtedy bym mógł zrobić, jak poprawić sprężynkę itd. Jeżeli ktokolwiek miał ten problem lub wie co z tym mogę zrobić to proszę o pomoc. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
By bofh
#1773097
Jest to przede wszystkim urządzenie typu jednorazowego. Jeżeli się zużyło, trzeba reklamować, bądź kupić kolejne, albo też rozpatrzeć opcję zakupienia czegoś trwalszego. Innych opcji nima ;)
Awatar użytkownika
By Timi
#1773105
Nie prościej i zdrowiej dla psyche kupić normalnego, prostego i sprawdzonego boxa?
Skąd pomysły na wynalazki typu Ajdżast skoro za 150zł można mieć na przykład Pico w kicie?
Awatar użytkownika
By miblah
#1773140
Timi pisze:Nie prościej i zdrowiej dla psyche kupić normalnego, prostego i sprawdzonego boxa?
Skąd pomysły na wynalazki typu Ajdżast skoro za 150zł można mieć na przykład Pico w kicie?


170 - bo jeszcze bateria ;) Odpowiedź prosta - 100 w kieszeni. Wygląda na poręczniejsze, jest (przynajmniej teoretycznie) prostsze w obsłudze, a w tej cenie (170), można kupić dwa i butelkę sosu; albo jeden + sos, jak jest się gimbusem i ma się tylko 100 kieszonkowego.
Dopiero w dłuższej perspektywie użytkowania wychodzi, że to mniej opłacalna i upierdliwa zabawka.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.