EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1772994
Nowe aromaty "Slavape"
Obrazek
Ktoś już testował?
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1773006
Nie wiem czy ten też, ale kilka próbowałem i powiem tak, nie moja bajka, nie moje smaki.
Znam lepsze.
By sebs70
#1779843
Ja od siebie dodam, że próbowałem od nich "baba jaga" z pre-mix smak sam w sobie ok, jednak bardzo słaba intensywność, ogółem lipa jak dla mnie.
Awatar użytkownika
By trolejbus8@o2.pl
#1779899
Próbowałem wszystkie smaki tych premiksów i powiem tak szalu nie ma tyłka nie urywa. Smak jest płaski, premiksy z nutą mięty są naprawdę do niczego ze względu na to że ta mięta zabija inne aromaty. ;)
By ziooloo
#1784425
Miałem okazję spróbować ostatnio gumiennika wg producenta to smak słodkiej gumy balonowej, kwaskowych żelek i owocowych cukierków wg mnie to jakiś płaski lekko słodki smak bardzo słabo wyczuwalny a na koniec czuć jak by jakieś zboża

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1784449
ziooloo pisze:Miałem okazję spróbować ostatnio gumiennika wg producenta to smak słodkiej gumy balonowej, kwaskowych żelek i owocowych cukierków wg mnie to jakiś płaski lekko słodki smak bardzo słabo wyczuwalny a na koniec czuć jak by jakieś zboża


Może coś w ten deseń :mrgreen:


Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.