EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By boroszek
#1630792
Witam.
Za czasów podstawówki/gimnazjum wpadłem w złe kręgi ludzi, którzy już w szkołach podstawowych mieli problemy z przejściem z klasy do klasy. Mając 12 lat zacząłem popalać z nimi papierosy gdzieś na zrujnowanym szkolnym boisku, a biorąc pod uwagę moją skłonność do wdrażania się we wszelakie nałogi o czym mam świadomość dzisiaj, szybko papierosy stały się moim codziennym kompanem.
Nie potrafiłem zrozumieć, że to złe.. Szybko minęło 7 lat, kiedy dzień w dzień wypalałem spore ilości papierosów. Odbijało się to na moim zdrowiu, wyglądzie, charakterze. Wiele razy próbowałem rzucić. W międzyczasie poznałem kobietę, z którą jestem do dzisiaj i zawsze prosiła mnie żebym rzucił palenie, jednak bezskutecznie.
Polecieliśmy do Anglii po pieniądze, a że papierosy są tam bardzo drogie w przeliczeniu na PLN, stwierdziłem że to dobry moment.
Szkoda, że praca polegała na pakowaniu papierosów do opakowań.. 2 dzień bez papierosa i taka informacja :/
Szybko kupiłem randomowego e-papierosa .. chyba Vivo się nazywał, jakiś Egonek.
Dzisiaj mam 20 lat, analogów nie palę 269 dni, wapuję tylko białe liquidy na mocy 6 i czuję się wyśmienicie.
Poszedłem krok w dobrą stronę ze swoim życiem na plecach :)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1630797
Super!
Witam na forum.
I oczywiście gratuluję sukcesu jakim jest rzucenie zwykłych fajek. :beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1725126
Tak trzymaj :D
By pala30
#1768055
Ja też odstawiłem śmierdziele ,czuję się zdrowszy i żona zadowolona bo pozbyliśmy się smrodu z domu.A z olejku przyjemny zapaszek owoców. *SMOKEKING*
I co najważniejsze mogę popalać w salonie a z analogiem nie miałem wstępu. :lol:
By Fabijanczuk
#1772921
Witam serdecznie. Ja dopiero zamierzam rzucić palenie i kolega właśnie dzięki epapierosom rzucił. Czy możecie mi doradzić od czego dokładnie mam zacząć? Palę około jednej paczki dziennie do alkoholu oczywiście więcej :) Potrzebuję jakieś fachowej porady.
Będę wdzięczny za pomoc
By Krasnal45
#1772922
Na początek, to doradzam przysiąść fałdów i poczytać trochę forum. Szczególnie działy dla początkujących. To kopalnia wiedzy.
Potem, ewentualnie zadawać sensowne pytania :wink:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.