EPF
Awatar użytkownika
By fazi
#1726902
Przeglądając forum, zauważyłem, że nie ma tutaj tematu o nowym Pharaoh'u od Digiflavor (projekt Rip Trippers). Postanowiłem więc Wam go zaprezentować.

Features:

-25mm Diameter
-2ml Juice Capacity
-Unique Spring Loaded Clamp Style Deck
-Triple Bottom Airflow
-Slip-Plate Juice Hole Adjustment
-Adjustable Airflow

Includes:

-1x Pharaoh Dripper Tank

-1x Anti-Spit Back Drip Tip

-1x Allen Key

-1x Bag of Spare Parts










Osobiście używam go już tydzień i na chwile teraźniejszą jest to mój numer 1, dosłownie rewelacja. Rewelacyjnie oddaje smak, bardzo duża chmura. Bajecznie prosty setup. Jedyną wadą według mnie jest mała pojemność, bliżej mu do dripper'a niż tank'a. Ogromne możliwości konfiguracji grzałek.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1726932
Jest...., @mati Ci powie gdzie...., wątek do kosza...
Awatar użytkownika
By krzysiunowak
#1726972
Też bym poprosił o info gdzie jest temat bo znaleźć nie mogę a chcę się podzielić swoimi odczuciami :)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1726975
Nie ma. Był w dziale zagranicznego sklepu, ale... Jedyny temat o Digiflavor dotyczy Siren Tanka.

Przy okazji poprawiłem fotki w pierwszym poście :P
By strat1
#1727065
Też nie znalazłem, ale nie o to chodzi. TO NIE JEST TANK, w opisie jest jasno napisane DRIPPER tank więc porównywanie do tanków nie ma sensu. Set up mega prosty chociaż na 1 grzałkę trzeba watę ułożyć tak aby nie opierała się o AH. Smak Świetny chociaż nie jest jakoś lepszy od np: Avocado24 (jak dla mnie). Pocieknąć też potrafi (jak wleje się za dużo liquidu, widzisz w 2-giej dziurce to stop). Na pochwałę zasługuje mocowanie grzałek na słupkach ze sprężynkami. Ogólnie dla mnie w skali do 10 dostaje 8!!!
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1729337
Pharaoh trafił do mnie chwilę temu na testy / do kręcenia projektu na konkurs Ripa (kupiony bodajże w Krakowie). W dużym skrócie... Jakoś tak wybitnie mnie nie powalił. Cała konstrukcja zaprojektowana z myślą o ogromnych grzałkach wielowarstwowych(od 3,5mm oczka dopiero się rozkręca). I powiem szczerze, że nie wiem czy inwestycja w tego typu "Dripper Tank RDA" - jak określa go producent - to najlepszy wybór. Aktualnie najgorszy pod względem oddawania smaku dripper jaki sobie zostawiłem to Tsunami 24 i jak dla mnie bije Pharaoha pod każdym względem.
By Draes
#1729448
ZdzichuSpychacz pisze:gdzie w pl moge go kupic?
widziałem go w smooke'u w katowicach
By kajtek01
#1732528
Mam i ja
ObrazekObrazek
Smaczy całkiem nieźle. Gorzej od Sapora ale lepiej od np.Limitllesa.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
By kareo
#1767228
Ktoś coś o wersji RTA tego driperka ? :D zapowiada sie całkiem przyzwoicie
By czokler
#1767941
Do mnie dziś trafił RTA w czarnej wersji. Powiem tak.. Wielkie bydle, które wcale nie jest takie świetne jak opisują go na youtubie (chyba dlatego, że "rip trippers project" jest taka podjarka). Obs engine nano dużo lepiej oddaje smak z dobrym nadtransportem, że tak to ujmę. Na pewno nie jest warty swojej ceny.
Tak wygląda na alienie :
Obrazek
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1769416
No to w enzo mają jeszcze innego,inny z wyglądu...to o co tu biega??ile odmian narobili..
Awatar użytkownika
By caddy1993
#1770140
Taki sam :D Tylko na zdjęciu jest drugą stroną, albo z nałożoną tulejką tą co zwiększa pojemność.
By Dymdobry
#1772152
czokler pisze:Do mnie dziś trafił RTA w czarnej wersji. Powiem tak.. Wielkie bydle, które wcale nie jest takie świetne jak opisują go na youtubie (chyba dlatego, że "rip trippers project" jest taka podjarka). Obs engine nano dużo lepiej oddaje smak z dobrym nadtransportem, że tak to ujmę. Na pewno nie jest warty swojej ceny.
Tak wygląda na alienie :
Obrazek

Temat dotyczy RDA nie rta[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170412/853f2a865f057ea38d73af644b60b26a.jpg[/img][img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170412/0cd0e5308daed94526b107c460136e52.jpg[/img]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
By Dymdobry
#1772708
Kombinacji prawie jak w Ijust2 [img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170413/571e7c26e41f24f1c70ce5a1d303cb1d.jpg[/img]
By fiszmen
#1802144
Witam
Orientuje się ktoś gdzie można kupić, lub ktoś zrobi szkiełko (pyrex) do pharaoh, bo w moich okolicach brak
By Bramen
#1896433
Czy orientuję się ktoś jaki jest tam pin? Potrzebuję bardzo pilnie nazwę
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.