EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By mckarmi
#1772432
Witam wszystkich. Mam nietypowy (?) problem ze swoim evicem. Mianowicie, żadnego z moich atomizerów (merlin, goblin v3, kayfun lite, griffin 25) nie da się dokręcić do końca. Zawsze pomiędzy boxem, a atomizerem zostaje ~1-2 mm szpara i parownik buja się wtedy na boki. Konektor zdaje się sprężynować poprawnie. Póki co poradziłem sobie kilkoma warstwami folii samoprzylepnej. Poniżej zdjęcie, jak to wygląda:





Ktoś ma jakiś pomysł? *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By rav64
#1772465
Może i pomysł. Sprawdziłem, na VTwo mni nie mam i nie miałem żadnych przerw po wkręceniu Goblina v3, Merlina , K5 SXK itp.. Bierz dobrą lupę i obejrzyj gwint i ewentualne zanieczyszczenia na nim.
Awatar użytkownika
By Timi
#1772470
Kiedyś sobie zrobiłem podkładkę ze skóry i działa do dziś z parownikami o długim gwincie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1772544
Może być również "płytkie" gniazdo. Nie ma to większego znaczenia. Podkładka spełnia swoje zadanie.
Chyba, że masz ochotę na wymianę gniazda. 1,5$ plus 2h roboty i po sprawie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1772573
mckarmi pisze:No i tak chyba zrobię. Kiedyś przy okazji kupię gniazdo, a póki co zostanę przy podkładce. Dziękuję wszystkim, którzy udzielili się w temacie.

To dobry pomysł i to nie tylko przez szparę. Ewiki, Cuboidy, Wieśki itp. mają słabe gniazda, które dość szybko padają.
Awatar użytkownika
By miblah
#1772579
mckarmi pisze:No i tak chyba zrobię. Kiedyś przy okazji kupię gniazdo, a póki co zostanę przy podkładce. Dziękuję wszystkim, którzy udzielili się w temacie.

Może wystarczy rozkręcić i pogmerać. Może się akurat coś tam źle tylko ułożyło Chińczykowi na taśmie.
Awatar użytkownika
By mckarmi
#1772580
Jak kto dba, tak ma :mrgreen:

Świeżo zakupiony na bazarku. U poprzedniej właścicielki wszystko było w porządku, więc może w transporcie ucierpiał (dziurawe polskie drogi). Dlatego też, myślałem że może jest to jakaś mniej lub bardziej popularna usterka w evicach i jest na to gotowe lekarstwo :)

Edit: Rozkręcałem. Wszystko wydaje się być na miejscu. Jedynie gniazdo jest luźne, ale to wynika z konstrukcji moda.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 12:49 przez mckarmi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1772582
U mnie Cuboid już ma nowe. Do tego zrobiłem drobny tuning wymieniając przewody na srebrne.
Evic i Wiesiek póki co OK, ale jak mnie najdzie Adm Słodowy to... ;-)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.