EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Stefanello
#1771036
Witam. Wydaje mi się, że wystąpił u mnie problem z atomizerem. Mam epapierosa firmy Joytech, eGo AIO D22 z opcją wymiany atomizera (atomizer SS316-0.6ohm MTL), którego kupiłam tydzień temu. Do tej pory działał normalnie ale ostatnio jakby się dławił, zbiera płyn i "strzela" nim przy próbie palenia. Trzeba go wymienić czy wystarczy wyczyść? Jeśli czyścić to w jaki sposób?
Z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
By martra
#1771199
Jeśli jeszcze nie czuć spalenizny, to jest szansa uratowania. :)
1. Odkręcamy górny dekielek, w którym siedzi grzałka, osłaniamy ją ręcznikiem papierowym i dmuchamy w ustnik - wyskoczy nam nadmiar liquidu, który jest w grzałce.
2. Wkręcamy z powrotem. Wyciągamy ustnik, wycieramy pod nim. Następnie zwijamy róg ręcznika papierowego w cieniutki rulonik i wkładamy do grzałki, odsączając w ten sposób nadmiar liquidu.

W Aio i innych cudach na Cubisowych grzałkach tak się dziać potrafi. Szczególnie niedługo po dolaniu albo jak za długo postoi. Taki już ich urok osobisty.

Powiedz mi, kiedy ostatni raz pod ustnikiem czyściłeś? Tak z ciekawości pytam, bo jak często-gęsto klient przychodzi do mnie z tym samym problemem, to pod ustnikiem, jak i w nim samym Armagedon. :P
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.