EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1767489
Został mi kawałek drewna padouk, a że jednak jestem zwolennikiem lekkich zabawek, strugam ubranko dla SMY 75. Wykorzystam całe bebechy, jedynie obudowa zamiast ze znalu, będzie drewniana.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By LICHU
#1767495
Ahhh jak ja bym chętnie jakiegoś drewniaczka przytulił :D bardzo mi się podobają twoje klocki :)
By jaro19591
#1767827
Może do końca tygodnia skończę, każdy guzior trzeba ręcznie rzeźbić z nierdzewki, a to trochę trwa :(
By Kondrzak
#1767958
Zdradź proszę sekret na idealne wycinanie otworów. Mi niezależnie od wilgotności drewna zawsze coś musi wyszarpać albo od pęknąć ... Chyba że to zależy od gatunku drewna ?
By jaro19591
#1767989
Wiercę otwory dużo mniejsze, niż zamierzone, później idą w ruch pilniczki i końcówki szlifierskie do dremela. Typowym wiertłem do metalu ciężko poprawnie wywiercić otwór w drewnie.
By Kondrzak
#1768033
czyli tak dobrze że jestem w posiadaniu dremla :) Dzięki poza Ty ubranko zabójczo piękne a jeszcze jedno pytanko drewno jest raczej wysuszone na wiór czy jakiś tam % wilgotności ma ?
By jaro19591
#1768038
Miałem to drewno z kilku źródeł, nie jestem znawcą w tej branży, ale nigdy nie miałem z nim problemów. Nawet znacznie nagrzane w czasie szlifowania, nie odkształca się i nie zmienia wymiarów. Obrabiając na przykład drewno oliwne musiałem uważać, po przegrzaniu lubiło się zwichrować.
Awatar użytkownika
By miblah
#1768891
Zbieram szczękę z podłogi. To jest "mega skill" - gratuluję takiego cuda! ;)
Awatar użytkownika
By marki51
#1768902
Drewienko piękne, jak zwykle zresztą(może coś byś spier...ł wreszcie :lol: ) Jednak biorąc pod uwagę, że guziołki obrabiasz ręcznie - to naprawdę szacunek Ci się należy
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1768907
Kopara mi opadła chociaż nie jestem jakimś zagorzałym zwolennikiem drewniaków,a szczególnie kilkukolorowych choinek..Tu jest typowa klasyka w odpowiednim kolorze i gabarytach.. :hat_low:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.