EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By grzegorz.wolski.754
#1768608
Witam kolegów, otóż borykam się z jednym problemem, smakiem własnej roboty liquidow próbowałem już chyba wszystkiego wszelakich aromatów takich jak capella,tpa,inawera itd różnych baz 50/50, różnych atomizerów Kayfun v5, Smok tfv4, wismec theroem rdta. Otóż chodzi o to ze samagony są jedynie słodkie i to wszystko przy każdym czuć tylko słodkość i w tle trochę smaku ale i tak jest on prawie nie wyczuwalny, próbowałem na różnych stężeniach każdy jeden aromat.Pomocy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By grzegorz.wolski.754
#1768614
Każdy jeden liquid mojej roboty wychodzi tylko słodki bez żadnego innego smaku np robię ananasa z tpa czekam 6 dni zalewam i czuje bardzo słabo ananasa i bardzo mocno słodki smak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Krasnal45
#1768632
Dziwne, bo akurat K5 to jeden z najlepiej oddających smak atomizerów. Setup też ciężko w nim skopać, no ale z drugiej strony...... znam kilku co to kulkę z łożyska potrafią zepsuć... Mniemam, że kiepsko coś Ci to mieszanie idzie *SMOKEKING*
By marti701
#1768635
Zacznij robić liquid składający się z mieszanki kilku aromatów. Przepisów jest sporo. Na pojedynczym aromacie to tylko mięta dobrze wychodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Wolas
#1768636
Gliceryna jest sama w sobie słodka, także spróbuj może powapować samą bazę - może uda się znaleźć przyczynę
By marti701
#1768640
Krasnal45 pisze:Dziwne, bo akurat K5 to jeden z najlepiej oddających smak atomizerów.

Lepiej od K4? Bo zastanawiam się który kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Krasnal45
#1768696
marti701 pisze:
Krasnal45 pisze:Dziwne, bo akurat K5 to jeden z najlepiej oddających smak atomizerów.

Lepiej od K4? Bo zastanawiam się który kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pod względem smaku są porównywalne, ale K4 IMO jest przekombinowany i z klonami zawsze były jakieś problemy.
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1768802
marti701 pisze:Zacznij robić liquid składający się z mieszanki kilku aromatów. Przepisów jest sporo. Na pojedynczym aromacie to tylko mięta dobrze wychodzi.


Bzdura. Na pojedynczych aromatach jest fajowo, a jeśli kolega nie radzi sobie z pojedynczym aromatem to z mieszankami będzie jeszcze gorzej.

grzegorz.wolski.754 pisze:zazwyczaj daje tyle ile producent zaleca


Otrzymałem kiedyś taką radę na forum: zrób sobie 3 stężenia, zalecane, większe, jeszcze większe. Zalecane nie zawsze jest ok. Na moim przykładzie - Tabakiera od Maiart, zalecane 3%, a mnie zadowala 5%.
Spróbuj różnych aromatów, tytoniowych, miętowych, ciasteczkowych, herbacianych. Możliwe, że np. owocówki nie są dla Ciebie. Mi np. nie pasują. Wolę tytoniówki i raz na rok jakąś miętę.
By marti701
#1768811
Zależy co kto lubi. Mi żaden liquid na pojedynczym aromacie nie podszedł. Nawet jeśli smak miał ok, to szybko się nudził.
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1768813
No, ale właśnie. Ludzie są różni. Mi wydaje się, że zaczynanie od mieszanek nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej wyczaić, która linia smakowa nam odpowiada, potestować pojedyncze, znaleźć co się lubi i wtedy można wystartować z mieszankami.
Awatar użytkownika
By Timi
#1768819
Osobiście zaczynałem podobnie. Seria błędów i niezadowolenia.
Nieco później zacząłem rozrabiać pojedyncze aromaty w różnych stężeniach i dopiero te roztwory mieszać ze sobą.
Polecam, a jak nabierzesz wprawy sam zdecydujesz jak Ci będzie wygodniej.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.