EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MohaneQ
#1768079
Witam, Proszę o pomoc w sprawie ratunku mojego zestawu - Joyetech Cuboid + Atomizer EGO ONE MEGA

Otóż gdy nie mogłem odkręcić w atomizerze zbiorniczka na liquid od podstawki z grzałką i airholami stwierdziłem że przykręce atomizer do boxa jak tylko się da, bo może jak będę odkręcał z większą efektywnością ( robiłem już tak 2 razy) i w pewnym momencie chyba " za mocno " przekręciłem atomizer, po prostu przestał się trzymać boxa, kompletnie. Oczywiście da się go wkręcić, box nawet go łapie, tylko muszę go dociskać. I teraz nasuwa się pytanie - Co z tym zrobić? czy to wina atomizera czy to w co się wkręca atomizer się "zniszczyło"

Z góry dziękuję za pomoc

PS. Zdjęcia dodam za moment
By skaecik
#1768102
Zepsułeś. Obejrzyj dokładnie boxa i atomizer, bo gdzieś zerwałeś gwint. Co można z tym zrobić? Kupić nowy, atomizer albo box, zależy gdzie uwaliłeś gwint.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By MohaneQ
#1768128
CodeineDreams pisze:Da się. Zamawiasz gniazdo 510, rozbierasz boxa i wymieniasz. Jeżeli czujesz się na siłach oczywiście bo trzeba troche rzeźbić .

To gniazdo da się do każdego rodzaju boxa zamontować, czy trzeba zamawiać do danego modelu

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.