EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By LasDuzy
#1766255
Witam, po 4 latach palenia i 3 wapowania rzuciłem w końcu to.. Na początku było ciężko, a wspomagalem się desmoxanem. Już jest ponad 2 miesiące odkąd nie wapuje, od samego początku towarzyszy mi to uczucie bólu w płucach i chce mi się palić trochę, czuje jak bym lekko się uwolnił psychicznie, ale ciało daje znaki.. Nie wiem co z tym zrobić, nie chce wrócić, ale jeśli tak dalej bedzie to wrócę, bo ciężko jest tak żyć ..
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1766256
Jeszcze trochę czasu będziesz odczuwał skutki rzucenia nikotyny... Ważne by znaleźć sobie zajęcie, by nie myśleć o paleniu i mieć zajęte ręce.
Ja mimo roku niepalenia, zacząłem wapować... Po prostu brakowało mi dymka...
Więc życzę powodzenia i wytrwałości
By Krasnal45
#1766260
LasDuzy pisze:po 4 latach palenia i 3 wapowania rzuciłem w końcu to.. Na początku było ciężko, a wspomagalem się desmoxanem.

Nie rozumiem :zakrecony
Rzuciłeś śmierdziele, szacun. Na rzecz o wiele mniej szkodliwej alternatywy jaką jest wapowanie, gratki. A w końcu złapałeś się na najgorsze świństwo jakim jest Desmoxan??? Po co??? Nie trzeba było zejść na np. 1mg i na zerówki i płynnie z tym skończyć??? Nie dziwię się Twoim objawom...
By pala30
#1768052
Dasz rade ......
Mi przy odstawieniu analoga i e najbardziej brakowało czegoś w ręce i tego dymku.
Wapuje i schodzę do coraz mniejszej zawartości nikotyny .Jestem już na 12mg a zaczynałem od 36 mg.Lepiej powoli wyhamować do zerówki niż nagle odstawić.
Przerabiałem temat wiele razy a i tak pewnie zostanę przy zerówce na koniec odzwyczajania się od nikotyny. Tak dla dobrego samopoczucia.*SMOKEKING*
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.