EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Alakhai
#1767584
Witajcie!

Właśnie oderwałem się od biurka, przy którym tworzyłem grzałeczkę pod wyżej wymieniony secik.

Muszę przyznać, że mam ochotę otworzyć okno i nauczyć cały mój sprzęt latać. Zaznaczę, że nie jestem guru pod względem kręcenia grzałek, acz poprzednio posiadawszy Ijoy Limitless'a udawało mi się to całkiem bezboleśnie.

Otóż, stworzyłem pierwszą grzałkę. Nie mierzyłem średnicy, gdyż niestety w moim studenckim mieszkanku nie posiadam suwmiarki. Samo uzwojenie wyszło ładne, równe. Zaczepiłem na deck - pokazało 32 om ( czyli mniej więcej tak, jak celowałem).

Wszystko pięknie, wrzuciłem watę, zalałem, zakręciłem parownik. Po chwili już próbuję vapować, a tutaj niespodzianka 'atomizer low'. Wyświetlacz pokazuje całe 5omh.

Liquid out, sprawdziłem czy wszystko jest okej. I rzeczywiście było okej, acz durny Cuboid do nadal widział 0.05 oma.


Stwierdziłem, że może jednak coś zepsułem - więc zrobiłem drugą grzałkę. Efekt identyczny. Odczyt bez waty: 0.28omh. Z watą 0.06omh.


Czy ktoś z chmurzących guru mógłby wytłumaczyć ten przypadek paranormalny? Bądź też wytknąć mi błąd, bym mógł go naprawić. :?

Pozdrawiam i z góry dzięki!


P.S

Niestety jedyny drut jaki posiadam to SS316 od VapeGeeks. Wata to zwyczajne Muji.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1767596
Drutu nie ucinasz śrubkami? Grzałka nie dotyka tego komina czy obudowy, nie wiem jak to nazwać...?

Jak masz możliwość to sprawdź na innym zasilaniu... może konektor w Cuboidzie zdycha
Ostatnio zmieniony 26 mar 2017, 20:32 przez sikor370, łącznie zmieniany 1 raz.
By marti701
#1767605
Podczas przeciągania waty ściska grzałkę i zwoje zaczynają do siebie zwierać. Pewnie to jest przyczyną. Rozciągnij delikatnie grzałkę po przeciągnięciu waty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.