EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bolexx
#1766807
Witam, poszukuje na start e papierosa chce sie po prostu przerzucić z papierowsów, cudów nie oczekuje dlatego chciałbym przeznaczyć do 150 zł , czytałem że Eleaf IJUST S powinien być dobry chociaż nie wiem może macie inne propozycje ? I czy np z Aliexpres można normalnie zamawiać czy robią też problemy ?
By Wolas
#1767039
Też zaproponuję AIO - zapłacisz dużo mniej niż 150, a na start będzie idealny
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1767048
Trochę wypadłem z obiegu ale jak miałbym zaczynać teraz to pewnie od AIO.
By Bolexx
#1767326
Ok dzięki , niespodziewałem się że w takiej cenie (poniżej 70 zł ) znajdzie sie coś solidnego :beer:
By Krasnal45
#1767351
Jest tylko jedno ale. Nie licząc grzałki, to praktycznie jednorazówka. Do pierwszej awarii. No, ale za tą cenę...
By Wolas
#1767419
To prawda, ale w sumie szkoda wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na sprzęt z wyższej półki, nie wiedząc czy e-p się w ogóle spodobają :)
Awatar użytkownika
By mrQzi
#1767465
Pamiętaj tylko o zabezpieczeniu swojego EIN, opaska 13,6mm na szkło w tym AIO to must have bo jak zbijesz to papieros ląduje w koszu.
By noemick
#1768546
Ty Krasnal śledzisz mnie? :) evic vtc mini? Joyetech? Mogę Ci odpisać w stylu elektrody...Nie wiesz? wpisz w google to Ci zdjęcie wyskoczy oraz pomocne linki
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.