EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Pazig2
#1764378
Jestem studentem V roku psychologii. Proszę was o pomoc w badaniu.
Badanie trwa około 20 minut, jest całkowicie dobrowolne i anonimowe.
Tematem badania jest wpływ stylu życia na jego jakość.
Kilka pytań odnosi się do korzystania z e-papierosów i stosunku do nich.

Wśród osób, które wezmą udział w badaniu, rozlosuję kartę prezentową do Matrasa lub Empika o wartości 50zł.

Ankieta:
https://goo.gl/forms/cme5bAttWcqamGua2
By Pazig2
#1764383
Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Jak zaznaczyłem badanie jest dobrowolne, nie musisz brać w nim udziału. Jestem studentem psychologii, gimnazjum skończyłem jakieś 10 lat temu, a użytkowników tego forum bardzo szanuję, dlatego też wśród osób które mi pomogą rozlosuję nagrodę.
Jeśli post jest niezgodny z regulaminem, to proszę o jego usunięcie. Próbowałem skontaktować się z administracją przed jego publikacją, lecz niestety nie otrzymałem odpowiedzi, a bardzo mi zależy na Waszej pomocy.
By gourmet
#1764396
Nie pamiętam ankiety z tymi pytaniami, chyba się d1romanowi pomyliło.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1764413
Tego rodzaju ankiety zawsze wzbudzały mniejsze lub większe emocje na trawniku. Ja osobiście nic do nich nie mam, zwłaszcza kiedy służą słusznej sprawie. Kto będzie miał ochotę, wypełni, a kto nie, to niech ten temat poprostu omija.
W wolnej chwili i ja postaram się ją wypełnić ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1764414
Pazig2 pisze:Bardzo chętnie wesprę tworzące się Stowarzyszenie niezależnie od tego, czy wylosowany zwycięzca będzie chciał przekazać swoją nagrodę na ten cel, czy zatrzymać ją dla siebie.


No i... Brawo Ty!
Ode mnie też poszło. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By wtoro
#1764427
Student psychologii powiadasz...
To tłumaczy wiele pytań ;-) zadanie wykonane :-)

Tapatalk
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1764435
Pazig2 pisze:Jestem studentem V roku psychologii. Proszę was o pomoc w badaniu.
Badanie trwa około 20 minut, jest całkowicie dobrowolne i anonimowe.
Tematem badania jest wpływ stylu życia na jego jakość.
Kilka pytań odnosi się do korzystania z e-papierosów i stosunku do nich.

Wśród osób, które wezmą udział w badaniu, rozlosuję kartę prezentową do Matrasa lub Empika o wartości 50zł.

Ankieta:
https://goo.gl/forms/cme5bAttWcqamGua2


Przekonaj mnie.
Awatar użytkownika
By EricSon
#1764437
I ode mnie również poszło :) *SMOKEKING*
By Pazig2
#1764439
Dziękuję DorotaM, wtoro, bofh i EricSon, jesteście super! :D
.kokakola - za wypełnienie ankiety chętnie postawiłbym Ci piwo (lub kokakolę :wink: ), niestety do Warszawy mam trochę daleko.. Zostaje nadzieja, że przekona Cię myśl o ogromnym wkładzie w naukę, jaki dokona się za sprawą poświęcenia Twoich 20 minut na wypełnienie badania :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1764441
Pazig2 pisze:Dziękuję DorotaM, wtoro, bofh i EricSon, jesteście super! :D
.kokakola - za wypełnienie ankiety chętnie postawiłbym Ci piwo (lub kokakolę :wink: ), niestety do Warszawy mam trochę daleko.. Zostaje nadzieja, że przekona Cię myśl o ogromnym wkładzie w naukę, jaki dokona się za sprawą poświęcenia Twoich 20 minut na wypełnienie badania :)


Dobra :P Wypełniam :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1764542
Jeśli ma Ci to pomóc, to czemu nie :D
Awatar użytkownika
By matatiti
#1764549
Ciekawa ankieta. Mam nadzieję, że się naszej społeczności dobrze przysłuży i pomoże autorowi osiągnąć sukces na studiach ;)

P.S. Musiałem skłamać, że w ostatnim czasie myślałem o samobójstwie i samookaleczeniu :D Inaczej bym tej ankiety nie ukończył. Chyba, że jestem ślepy i nie dostrzegłem opcji gdzie można byłoby zaznaczyć "zero" :roll:
Awatar użytkownika
By kabacina
#1764565
Wiem jak czasem ciężko o rzetelne dane do badań... Dlatego ode mnie również poszło. Miłej analizy i powodzenia na obronie :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1764591
matatiti pisze:Ciekawa ankieta. Mam nadzieję, że się naszej społeczności dobrze przysłuży i pomoże autorowi osiągnąć sukces na studiach ;)

P.S. Musiałem skłamać, że w ostatnim czasie myślałem o samobójstwie i samookaleczeniu :D Inaczej bym tej ankiety nie ukończył. Chyba, że jestem ślepy i nie dostrzegłem opcji gdzie można byłoby zaznaczyć "zero" :roll:



Hmmm jakby to delikatnie ująć.
Była opcja: wcale lub... :-D
no to jednak jestem gamoń...
M.
By Pazig2
#1764604
Dziękuję wszystkim :)

matatiti pisze:P.S. Musiałem skłamać, że w ostatnim czasie myślałem o samobójstwie i samookaleczeniu :D Inaczej bym tej ankiety nie ukończył. Chyba, że jestem ślepy i nie dostrzegłem opcji gdzie można byłoby zaznaczyć "zero" :roll:

Zasadniczo jest 0, tylko musiałbyś zerknąć do instrukcji umieszczonej nad narzędziem, w której przedstawiono poszczególne odpowiedzi:
0. wcale lub krócej niż 1 dzień
1. 1–2 dni
... itd

Niestety jest to ogromny minus badań prowadzonych internetowo, ciężko zaadaptować do nich narzędzia, żeby były w pełni przejrzyste dla osób badanych. Na papierze jest to prostsze.
Dziękuję matatiti za cenną wskazówkę :)
Awatar użytkownika
By layback
#1764612
Również wysłałem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By marki51
#1765042
Się wypełniło.
By Pazig2
#1765613
pawelsamotyha1 pisze:Poszło i ode mnie.
Mick82dub pisze:No to masz i ode mnie. Oby sie przydalo
Fabian74 pisze:Poszło.Powodzenia.
swirusx84 pisze:Dluga ta ankieta, ale wytrwalem ;-)


Dziękuję pawelsamotyha1, Mick82dub, Fabian74 i swirusx84, wasza pomoc na pewno się przyda, a czas poświęcony na wypełnienie badania nie zostanie zmarnowany :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1767054
To nie ja :(
Awatar użytkownika
By miblah
#1767058
Pazig2 pisze:Zakończyłem już zbieranie wyników, dziękuję wszystkim za pomoc.
Wylosowany, z pośród uczestników tego forum, zwycięzca posiada adres mailowy: w******3 @ gmail.com, bardzo proszę tę osobę o sprawdzenie poczty e-mail.


spośród ... jesteś studentem 5. roku zdaje się ...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.