EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By janzawodowiec
#1766554
Witam.
Skończyłem swoją przygodę z e papierosem niedługo przed wejściem ustawy, która regulowała kwestie z tym związane. Używałem e papierosa około 2,5 roku, poprzez różne sprzęty na ijust 2 kończąc. Niestety od pewnego czasu zacząłem podpalać analogi, dlatego zastanawiam się nad ponownym kupnem. :)

Chciałbym, aby ktoś odesłał mnie do odpowiednich tematów lub pokrótce skreślił jak wygląda obecna sytuacja ze sprzedażą, cenami baz aromatów, jak to teraz jest z pojemnością czy mocą modów. Generalnie co się zmieniło :) Jak wygląda sprzedaż online, bo z tego co wiem, to po wejściu ustawy miała całkowicie zniknąć, a widzę, że e dym działa tak jak dawniej.

Nie orientuję się kompletnie teraz w sprzęcie, więc proszę o polecenie jakiegoś zestawu. Ważne aby były łatwo dostępne grzałki (w e dymie stacjonarnym). Jeśli chodzi o cenę myślę, że do 150 zł, chyba że jakiś nieco droższy model wypada dużo lepiej w stosunku jakość/cena to nie ma problemu. :)

Dzięki za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1766558
Hej. Przeglądałeś już może forum w celu poszukania jakichś propozycji dla siebie?
By janzawodowiec
#1766561
Tak, przeglądam własnie, mniej więcej kojarzę jak wygląda sytuacja. Teraz tylko pozostaje wybór e papierosa, a z tym już gorzej, gdyż potrzebuje jedynie jakiegoś prostego bez fajerwerków sprzętu. Coś ala ijust, lecz mniej awaryjnego. Najlepiej bez regulacji, z baterią w zestawie itd. Planuję go używać jakieś kilka miesięcy dopóki nie rzucę całkiem :)

Jeszcze szybkie pytanie, pojemności oraz ceny baz się sporo zwiększyły?
By pala30
#1767956
Ja ostatnio miałem podobny dylemat.Paliłem jakiś czas e papieroski potem wróciłem do analoga.Ale moje zapotrzebowanie na tytoń sięgnęło zenitu i wypalałem dwie paki dziennie.Więc postanowiłem coś z tym zrobić.Zakupiłem na początek IJust 2 ale grzałka 0.3ohm mnie mordowała.Dokupiłem tritona 1.8 ohm i się zaczęło.
Potem w kolejności zakupiłem
-Ijust S
-Vaporesso target mini x2
-IStic 40w
-Eleaf Pico
-Aspire Pegasus

I tak trwam już 3 miesiąc BEZ ANALOGA I DOBRZE MI Z TYM....... *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bulit73
#1767986
janzawodowiec pisze:Tania i ciekawa propozycja :) Dzięki!


iStick Pico + Melo3, też tanio i ciekawie :D
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.