EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By wtoro
Awatar użytkownika
By miblah
To wygląda na Stick V8 KIT... Może psujący się przycisk w Ijust (i inne jego problemy), to jednak taka forma zabezpieczenia *ROFL*
By hadiubrand
Trochę przykra sprawa, powinni od razu napisać, że facet pobiegł do najbliższego kiosku po paczkę mocnych i zapałki z wrażenia . Bateria przy zwarciu daje pewne sygnały zaczyna się grzać itd. Pewnie jakaś wada fabryczna, że mu od razu wybuchł i zalał się widać wszystkim z środka. Taka refleksja naszła mnie przy tym - firmy produkujące ciągle prześcigają się w konstruowaniu boxów o jak największej mocy, na jak najwięcej akumulatorów, tylko dlaczego nikt nie pracuje nad jakimś bezpieczniejszym zasilaniem w sprzętach. W sumie to ostatnio czytałem na Salonie Rozchmurzonych o nowych akumulatorach, które nie mają prawa się zewrzeć lecz nim to wejdzie w użycie to jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie...
By Pesio
Mniej, więcej jak kolega położył klucz na akumulatorze w samochodzie, też wybuchł

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By tunajerzy
Nie wnikając w przyczyny i okoliczności tego przykrego zdarzenia, należy przyznać że artykułowi nie można raczej niczego zarzucić. Napisany w spokojny i wyważony sposób. Autor nie szuka i nie robi sensacji. Daje racjonalne wytłumaczenie i sensownie tłumaczy jak unikać takich sytuacji.
Nie rozumiem reakcji niektórych przedpiśców.
Awatar użytkownika
By miblah
tunajerzy pisze:[...] Daje racjonalne wytłumaczenie i sensownie tłumaczy jak unikać takich sytuacji. [...]

Niby racja; z drugiej strony porady nie są szczególnie adekwatne do tej sytuacji (choć ogólnie są sensowne).
W tym "smok stick'u" musiała nieprawidłowo zadziałać elektronika w tubce i "przeładować" ogniwo - podobnie jak w osławionych telefonach samsunga.
Lepsza rada: unikaj tego konkretnego modelu ...
Awatar użytkownika
By TooCruel
miblah pisze:
tunajerzy pisze:[...] Daje racjonalne wytłumaczenie i sensownie tłumaczy jak unikać takich sytuacji. [...]

Niby racja; z drugiej strony porady nie są szczególnie adekwatne do tej sytuacji (choć ogólnie są sensowne).
W tym "smok stick'u" musiała nieprawidłowo zadziałać elektronika w tubce i "przeładować" ogniwo - podobnie jak w osławionych telefonach samsunga.
Lepsza rada: unikaj tego konkretnego modelu ...

Nie inaczej porady prosto z d... Coś w stylu nie wiem, ale się wypowiem / doradzę. "Warto więc pamiętać, by baterie i ładowarki do e-papierosów były kupowane w sprawdzonych źródłach i wyprodukowane przez sprawdzone firmy"... Czyli gdzie? Chociażby dobrych ładowarek nie znajdziemy w typowych / topowych sklepach z asortymentem EIN.
Spróbujmy przerobić ten tekst na innym przykładzie... ...będzie fajnie / troszkę bardziej uwypukli wam się tok rozumowania profesjonalnego redaktora:
Kobieta poparzona przez słuchawki. Wybuchły akumulatory Li-Ion
"Jak uchronić się przed wybuchem słuchawek? Najlepszym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z słuchania muzyki, ale wielu z pewnością się na to nie zdecyduje. Warto więc pamiętać, by słuchawki były kupowane w sprawdzonych źródłach i wyprodukowane przez sprawdzone firmy. Nie zostawiajmy też słuchawek w trakcie ładowania bez nadzoru."
... A najlepiej zdelegalizujmy słuchawki :)
Pozdrawiam serdecznie.
By czadus
Note 7 też zapalały się baterie. Tak naprawde to podaje się skutek- wybuchło, eksplodowało czy co tam jeszcze. A przypuszczam,że w większości przypadków to niedbalstwo ludzi. Mało to wariatów obdrapane akumulatory, a to innemu do wody wpadnie, a to kupi chińską tehnologie z kosmosu bo zobaczy na baterii 8000 mah i wciśnie do boxa. Nigdy nie wiadomo co noszą w portkach takie świry. A potem ojej
Akumulator w samochodzie - problem

Może ktoś by miał jakiegoś pomysła. Mam w Hondzie […]

Cieknący atomizer

Mam 2 Kangertechy Toptanki mini ; jeden pracuje z […]

Witam. Nie mam wystarczającej wiedzy odnośnie prąd[…]

E papieros do 150 zł

Witam, poszukuje na start e papierosa chce sie po […]