EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By czadus
jutro zakupie evica vtwo mini z kangatech nano jak co to pomoże ktoś..... Jeszcze bez instrukcji bo z wystawy. Czytałem dużo, ale co innego czytać a co innego mieć w łapie.
Awatar użytkownika
By Gabriel
NIE kupuj tego Nano! Lepiej Subtanka w wersji Mini.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Po pierwsze Evic jest z Joyetecha ( a nie kangertech ) Z Kangertecha jest Subtank Nano. Po drugie co to za zestaw? i do tego z wystawy. przypuszczam że sprzedawca sam zrobił takie połączenie na wystawkę a teraz chce się tego pozbyć i to za niemałe pieniądze ( wspominałeś coś o ponad 200 zł ) Jak to kupisz to pewnie będziesz żałować. Jako zasilanie to Evic ale bez tego Nano.
By czadus
Dzięki za rade podejrzewam, że tak chciał zrobić. Szkoda że nie mige dostać nigdzie tritona 2 . Nie wiem co on tam ma w tym sklepie czytałem że dobry będzie herakles albo zephirius. Tak żebym miał dostęp do grzałek gotowych
Awatar użytkownika
By Gabriel
A masz dostęp do grzałek Tritona2?
By czadus
No i tu pewnie będzie problem w sklepie nie ma albo zamawiać przez internet albo.. aliexpress co trwa meega długo. Czy to wszystko musi być tak skomplikowane...:)
Awatar użytkownika
By Gabriel
No cóż, bo ja posiadam Tritona 2, tylko że bez grzałek. Gdybyś był z Wrocławia lub okolic to mógłbym go Tobie pożyczyć.
By czadus
Dzięki :) ale to kawałek ja z Łodzi, odpuszcze sobie tritona (a żałuje) bo mogę mieć problemy potem z grzałami. A jak bym się mocno pogubił z evicem to pomożesz coś?. Można będzie bezpośrednio do Ciebie skrobnąć?
Awatar użytkownika
By Gabriel
W łodzi nie ma grzałek do niego? Przecież na każdej wysepce w centrach handlowych są. Jak chcesz o coś zapytać to zapraszam na PW ( wiadomość prywatna ) aby nie zaśmiecać forum.
By czadus
czasami duże miasto, a nic nie ma zerkne jutro w jednej galerii może tam będzie. Ale słabo to wygląda same liquidy i cienkie e papieroski to co najlepiej schodzi
Awatar użytkownika
By Superlux
czadus pisze:czasami duże miasto, a nic nie ma zerkne jutro w jednej galerii może tam będzie. Ale słabo to wygląda same liquidy i cienkie e papieroski to co najlepiej schodzi

Ziomku miły, ja jestem z Łodzi. Masz sklep stacjonarny e-dym na Gdańskiej, możesz zamówić przez net z odbiorem....możesz tam pojechać i sobie wybrać.
Nie polecam..nie namawiam zgodnie z regulaminem ale jak masz jakieś pytania ( co i gdzie w Litzmannstadt ) to wal do mnie na pw. :drinkb

Aha...a z boxem też coś wymyślimy - nie zbankrutujesz. Wapuję od 2009 roku i chętnie pomogę *BOR*
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, 01:20 przez Superlux, łącznie zmieniany 1 raz.
By czadus
No tak a ja myślałem, że nie ma tam już tego sklepu. Dzięki za info. Jak co to napisze na pw bo każda pomoc sie przyda od ziomka :)
Awatar użytkownika
By Superlux
czadus pisze:No tak a ja myślałem, że nie ma tam już tego sklepu. Dzięki za info. Jak co to napisze na pw bo każda pomoc sie przyda od ziomka :)

Spox, ja jestem z Retkini a na pw możemy pogadać na luzie. Posprawdzasz kilka boxów, kilka parowników i będzie gites....mam tego trochę :wink:

Witam. Nie mam wystarczającej wiedzy odnośnie prąd[…]

E papieros do 150 zł

Witam, poszukuje na start e papierosa chce sie po […]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

The OBS Crius

Nowy tank obs crius zresztą sami zobaczcie. https[…]