EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By czadus
#1766179
jutro zakupie evica vtwo mini z kangatech nano jak co to pomoże ktoś..... Jeszcze bez instrukcji bo z wystawy. Czytałem dużo, ale co innego czytać a co innego mieć w łapie.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766180
NIE kupuj tego Nano! Lepiej Subtanka w wersji Mini.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766181
Po pierwsze Evic jest z Joyetecha ( a nie kangertech ) Z Kangertecha jest Subtank Nano. Po drugie co to za zestaw? i do tego z wystawy. przypuszczam że sprzedawca sam zrobił takie połączenie na wystawkę a teraz chce się tego pozbyć i to za niemałe pieniądze ( wspominałeś coś o ponad 200 zł ) Jak to kupisz to pewnie będziesz żałować. Jako zasilanie to Evic ale bez tego Nano.
By czadus
#1766182
Dzięki za rade podejrzewam, że tak chciał zrobić. Szkoda że nie mige dostać nigdzie tritona 2 . Nie wiem co on tam ma w tym sklepie czytałem że dobry będzie herakles albo zephirius. Tak żebym miał dostęp do grzałek gotowych
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766184
A masz dostęp do grzałek Tritona2?
By czadus
#1766185
No i tu pewnie będzie problem w sklepie nie ma albo zamawiać przez internet albo.. aliexpress co trwa meega długo. Czy to wszystko musi być tak skomplikowane...:)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766186
No cóż, bo ja posiadam Tritona 2, tylko że bez grzałek. Gdybyś był z Wrocławia lub okolic to mógłbym go Tobie pożyczyć.
By czadus
#1766187
Dzięki :) ale to kawałek ja z Łodzi, odpuszcze sobie tritona (a żałuje) bo mogę mieć problemy potem z grzałami. A jak bym się mocno pogubił z evicem to pomożesz coś?. Można będzie bezpośrednio do Ciebie skrobnąć?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766188
W łodzi nie ma grzałek do niego? Przecież na każdej wysepce w centrach handlowych są. Jak chcesz o coś zapytać to zapraszam na PW ( wiadomość prywatna ) aby nie zaśmiecać forum.
By czadus
#1766189
czasami duże miasto, a nic nie ma zerkne jutro w jednej galerii może tam będzie. Ale słabo to wygląda same liquidy i cienkie e papieroski to co najlepiej schodzi
Awatar użytkownika
By Superlux
#1766190
czadus pisze:czasami duże miasto, a nic nie ma zerkne jutro w jednej galerii może tam będzie. Ale słabo to wygląda same liquidy i cienkie e papieroski to co najlepiej schodzi


Ziomku miły, ja jestem z Łodzi. Masz sklep stacjonarny e-dym na Gdańskiej, możesz zamówić przez net z odbiorem....możesz tam pojechać i sobie wybrać.
Nie polecam..nie namawiam zgodnie z regulaminem ale jak masz jakieś pytania ( co i gdzie w Litzmannstadt ) to wal do mnie na pw. :drinkb

Aha...a z boxem też coś wymyślimy - nie zbankrutujesz. Wapuję od 2009 roku i chętnie pomogę *BOR*
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, 01:20 przez Superlux, łącznie zmieniany 1 raz.
By czadus
#1766191
No tak a ja myślałem, że nie ma tam już tego sklepu. Dzięki za info. Jak co to napisze na pw bo każda pomoc sie przyda od ziomka :)
Awatar użytkownika
By Superlux
#1766192
czadus pisze:No tak a ja myślałem, że nie ma tam już tego sklepu. Dzięki za info. Jak co to napisze na pw bo każda pomoc sie przyda od ziomka :)


Spox, ja jestem z Retkini a na pw możemy pogadać na luzie. Posprawdzasz kilka boxów, kilka parowników i będzie gites....mam tego trochę :wink:

Witam. Nie mam wystarczającej wiedzy odnośnie prąd[…]

E papieros do 150 zł

Witam, poszukuje na start e papierosa chce sie po […]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

The OBS Crius

Nowy tank obs crius zresztą sami zobaczcie. https[…]