EPF
Awatar użytkownika
By Isia
#1762948
Poszło PW :-)

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce - Hcigar VT40/VT75 nano battery cap - i pierwszy wynik to jest to :-) wysyłka jest ekspresowa, zakup w czwartek w nocy, a dziś już dotarła :-) listem poleconym.
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1763010
Isia pisze:Poszło PW :-)

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce - Hcigar VT40/VT75 nano battery cap - i pierwszy wynik to jest to :-) wysyłka jest ekspresowa, zakup w czwartek w nocy, a dziś już dotarła :-) listem poleconym.

Czy w tym kapslu nie ma problemów z gwintem który jest poszarpany i ciężko go wkręcić tak jak w oryginale?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Isia
#1763012
W mojej sztuce oryginalny kapsel chodzi bezproblemowo i nie miałam problemów z gwintami,a ten kupiłam tylko i wyłącznie dla mojej wygody :) wkręca się bardzo płynnie,nic nie przeskakuje.
Awatar użytkownika
By ponczek87
#1763629
U mnie kapsel od baterii i górny cap mają chyba jakieś gwinty pozadzierane bo ciężko się wkręcają. Poza tym co kilka dni muszę dokręcać kapsel a to spowodowało odgięcie czarnej ramki która teraz odstaje odrobinę od czerwonej obudowy. Nie wiem czy warto iść z tym do sklepu (tego najlepsiejszego) i prosić o wymianę albo coś. Dodam tylko że 19 marca będzie pół roku odkąd go mam a chyba tyle ma gwarancja jeśli się nie mylę. A może lepiej kupić tylko kapsel i liczyć na to że będzie dobrze.
Awatar użytkownika
By talent
#1766177
ponczek87 pisze:U mnie kapsel od baterii i górny cap mają chyba jakieś gwinty pozadzierane bo ciężko się wkręcają. Poza tym co kilka dni muszę dokręcać kapsel a to spowodowało odgięcie czarnej ramki która teraz odstaje odrobinę od czerwonej obudowy. Nie wiem czy warto iść z tym do sklepu (tego najlepsiejszego) i prosić o wymianę albo coś. Dodam tylko że 19 marca będzie pół roku odkąd go mam a chyba tyle ma gwarancja jeśli się nie mylę. A może lepiej kupić tylko kapsel i liczyć na to że będzie dobrze.

mi już kilkukrotnie zdarzyło się odgięcie ramki czy to na dole czy to na górze, wtedy najzwyczajniej w świecie odkręcałem ją od reszty i odginałem :D


Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By EricSon
#1767049
Czołem,
Jestem posiadaczem Vt75 nano od kilku miesięcy, jak to zwykle ja dłubałem coś w nim wykałaczką żeby był nieskazitelnie czysty, i jak to zwykle coś rozrypałem :lol: Dioda pod przyciskiem fire, wydawała mi się lekko brudna, więc dłubałem i dłubałem, aż do momentu kiedy okazało się że zacząłem już skrobać samą diodę (Przy okazji pytanko czy można kupić nową tą diodę? Lub jakiś zamiennik?) :lol: No i niestety brak wyczucia spowodował że dioda wpadła do moda, nie jest tragicznie, jednak chciałbym ją umieścić na swoim miejscu i własnie tu potrzebuje pomocy, bo bez odkręcania nano się nie obejdzie. I chciałbym się dowiedzieć jak wygląda dostęp do tej diody po odkręceniu wszystkiego, boje się że spierniczę coś jeszcze gorzej, a najlepiej gdybym mógł zobaczyć jak wygląda jego całe wnętrze, szukałem na YouTube ale znalazłem same recenzje bez zaglądania do wnętrza, a dodam że to będzie moje pierwsze grzebanie we wnętrznościach e-papierosa.
Będę wdzięczny za wszelaką pomoc, boje się to otwierać przed obeznaniem jak to tam wygląda.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1769450
24mm to max co wchodzi na niego bez wystawania ??
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1769453
Dopiero co przykręciłem do Nano Engine 25mm.i wystaje ale z gumowcem jest bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1769462
Mocno wystaje możesz wrzucić zdjęcie ?
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1769475
Wystaje ok.1mm.i niezbyt to wygląda ale jak napisałem z gumiakiem jest git.Zdjęcia w tej chwili nie mam możliwośc zapodać.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1769494
Kurde fakt trochę lipnie to wygląda. A na dodatek jak berlo hehe
Awatar użytkownika
By Isia
#1771202
Mam pytanie :) dość mocno (własna głupota) porysowałam ramkę i czy jej wymiana jest prosta/łatwa,co oprócz tych 4 śrubek muszę odkręcić.

Czy jest gdzieś do kupienia w kolorze srebrnym,znalazłam tylko czarne na FT
By jaro19591
#1771220
Jeśli masz możliwość zdemontować ramkę, to wolałbym oddać do najbliższej firmy do malowania proszkowego.
By marti701
#1774684
Czy ktoś posiada i mógłby udostępnić profile baterii Samsung 25R i Sony VTC6 dla VT75 nano?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1300 dni z epetem :D

No i pykło okrągłe 1300 dzionków bez śmierdziela :[…]

Wielkimi krokami zbliżają się dwa tałseny. To już […]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

Mam okazje wyrwać za 100 nową ładowarkę "mode[…]