EPF


By 1oskar1
#1763072
Cześć, niedawno nabyłem sobie Smoke Pen 22. Miał być używany okazyjnie, chodziło mi o tani sprzęt do sporadycznego palenia. Od samego początku jest coś nie tak z grzałką (chyba). Dym jest gorący, jakby kropelki liquidu gryzą w język, a sam dym jest duszący i mało aromatyczny. I jest tak przy dwóch różnych liquidach 2 różnych firm, 6 i 12 mg (wcześniej paliłem nie było problemu).
Czy od razu grzałka do wymiany ?

P.S. Jak coś źle napisałem, to proszę o wyrozumiałość, to jest mój pierwszy post tutaj, a raczej nie ostatni :D
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1763137
Jaka jest oporność grzałki?
Awatar użytkownika
By bofh
#1763374
Przy grzałce 0,3ohm moc wymagana do efektywnego wapowania to rząd 40W. Przy takich mocach należy zapewnić dość duży przepływ powietrza, czyli wapować, zaciągając się bezpośrednio do płuc. Z punktu widzenia palacza analogów taki sprzęt to armata do zadymy i niejeden palacz zakrztusi się zaciągając się "prawidłowo". Dla osoby wapującej sporadycznie moc sprzętu 40W przy mocy 6mg, nie mówiąc o 12mg, to jak walnięcie szpadlem w plecy. Pytanie - w jakim celu się tak męczyć, skoro wapujesz sporadycznie? Łatwiej już się chyba uwolnić od nałogu, bądź w przypadku uzależnienia behawioralnego wapować zerówki.
By 1oskar1
#1766174
Dzięki za podpowiedź i wyczerpującą odpowiedź.

Przez przypadek znalazłem inny sposób aby dym nie był tak duszący. Mianowice chodzi o zmniejszenie dopływy powietrza do grzałki, bądź palenie na praktycznie końcówce liquidu.
eVic VTC Mini przyciski

Witam, da się gdzieś dokupić przyciski do eVic VTC[…]

Wismec RX 2/3

Witam forumowicze, jestem nowy na forum.Mój proble[…]

Dobry wieczór! Nie wiem jak zacząć wpis, tak więc […]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]