EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.

Moderatorzy: Kszywho, Hunka

Awatar użytkownika
By Skr3cz
Hej, w volish nano control gwint jest już wyzerowany, długo podkładałem jakieś papierki aby cudem wkręcać tam atomizery, jednak już i to nie pomoga.
Lubię to zasilanie, naprawdę dobrze działa i mocy starcza mu na dzień spokojnie przy 1.3ohm.

Doradzicie mi moi drodzy przyjaciele czy jest jakiś ratunek ?
Nie boje się lutownicy i jestem skłonny zakupić coś co pomoże mi wskrzesić i ponownie zakotwic tam atomizer.

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Teoretycznie można to uratować. To nie tylko kwestia umiejętności lutowania, ale raczej rozebrania tego ustrojstwa, dobrania odpowiedniego konektora i wymiany go. Zastanów się, czy to opłacalne i czy znajdziesz odpowiedni konektor. W rozsądnej cenie znajdziesz zasilanie o podobnych albo i lepszych parametrach.
Awatar użytkownika
By Skr3cz
Adapter, spoko opcja ale pewnie ma 22mm, będzie wystawać, a co do dobrania konektora, patrząc na to ustrojstwo wnioskuje ze cały górny cap to gwint a zarazem zwieńczenia volisha, musiałbym kupić uszkodzonego i przełożyć, chyba poszukam na forum gwintu 510 i spróbuje rozwiercania tego powiedzmy capa i umieszczenia tam nowego gwintu jeśli oczywiście znajdę tam miejsce, dziękuje za porady, lubię te zasilanie, spróbuje to naprawić i może jeśli wyjdzie dobrze, pochwale się w odpowiednim dziale, kto wie może komuś się to przyda

Pozdrawiam i dzięki za szybkie odpowiedzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Akumulator w samochodzie - problem

Może ktoś by miał jakiegoś pomysła. Mam w Hondzie […]

Cieknący atomizer

Mam 2 Kangertechy Toptanki mini ; jeden pracuje z […]

Witam. Nie mam wystarczającej wiedzy odnośnie prąd[…]

E papieros do 150 zł

Witam, poszukuje na start e papierosa chce sie po […]