EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1762967
Jak co roku, podczas Global Forum on Nicotine będą przyznawane symboliczne nagrody dla organizacji oraz osób fizycznych promujących alternatywne formy dostarczania nikotyny osobom od niej uzależnionym. Warto by było, jakbyśmy wsparli kandydaturę dobrze znanego większości użytkowników forum Mirosława Dworniczaka, nick StaryChemik, którego zasługi w dziedzinie propagowania EIN są chyba znane wszystkim, a komu nie, to niech biegusiem leci nadrobić zaległości na https://starychemik.wordpress.com/ :)

Nominacje są przyjmowane na stronie INNCO http://innco.org/awards/awards2017 do 31 marca 2017 w trzech kategoriach - indywidualnej, zawodowej oraz zespołowej. Nie ma w naszym kraju osoby, która bardziej by zasługiwała na to wyróżnienie, więc serdecznie prosimy o zgłaszanie kandydatury Starego Chemika, by chociaż w ten sposób podziękować mu za wieloletnie wspieranie EIN jako mniej szkodliwej alternatywy.

Witryna do dokonania zgłoszenia http://innco.org/awards/awards2017 w terminie do 31 marca 2017.

Nasz kandydat w kategorii indywidualnej - dr Mirosław Dworniczak, https://starychemik.wordpress.com/

Należy dodatkowo napisać do 100 słów uzasadnienia w języku angielskim. W razie problemów językowych translator wujka jakoś da radę ;) Im więcej słów tym lepiej, ale nawet 15 słów mieści się w kryteriach zgłoszenia :)

Podziękuj Mirkowi! Naprawdę wiele mu zawdzięczasz *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By mordek
#1764787
Późno, bo późno, ale poszło.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1764804
Z małymi mękami ale poszło i ode mnie :D
Prawie całe moje translatorowe uzasadnienie było podkreślone na czerwono. Mam nadzieję, że skumają co chciałem im przekazać :mrgreen:
Akumulator w samochodzie - problem

Może ktoś by miał jakiegoś pomysła. Mam w Hondzie […]

Cieknący atomizer

Mam 2 Kangertechy Toptanki mini ; jeden pracuje z […]

Witam. Nie mam wystarczającej wiedzy odnośnie prąd[…]

E papieros do 150 zł

Witam, poszukuje na start e papierosa chce sie po […]