EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By witek325170
Witam,dawno nikt tutaj nie pisał a jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Box Lost Vape Triade DNA 250+Smok TFV 8 grzałka T10 0.12 Ω jakie aku do takiej konfiguracji?(grzałka do 300W,najlepsze rezultaty 130-190W)
Dzięki za wskazówki.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Sony vtc5,LG Hg2,Samsung Q30 itp.ważne aby kupić w pewnym sklepie.Przy takich mocach żadne akusy na długo ci nie wystarczą.Kup od razu ze 2 komplety i używaj takiej mocy z głową o ile ci takie ekstremalne wapczenie potrzebne :wink: *CZAJNICZEK*
By witek325170
krzychu44k pisze:Sony vtc5,LG Hg2,Samsung Q30 itp.ważne aby kupić w pewnym sklepie.Przy takich mocach żadne akusy na długo ci nie wystarczą.Kup od razu ze 2 komplety i używaj takiej mocy z głową o ile ci takie ekstremalne wapczenie potrzebne :wink: *CZAJNICZEK*

Ogólnie nie potrzebne,problem w tym że taka grzałka poniżej tych 130W nie daje żadnego smaku(przy tej mocy 3-4 buchy i liquid 3mg nikotyny wystarczają na co najmniej 2 godziny osobie która paliła po 1.5 paczki analogów przez ponad 30 lat)więc chyba nie przesadzam.W tej chwili mam sony vtc5 ze starego moda.
Awatar użytkownika
By Haze
witek325170 pisze:...więc chyba nie przesadzam...

Hmm, to kwestia względna :D Jesteś pewien, że potrzebujesz takich mocy na grzałce? Popracowałeś nad optymalnym konfigiem? Pytam bo przy dobrze dobranej grzałce/parowniku niezłe wyniki można osiągnąć na mocach 10 RAZY (!) mniejszych - zobacz sobie filmik, zwłaszcza od 1:50 min:

By witek325170
Haze pisze:
witek325170 pisze:...więc chyba nie przesadzam...

Hmm, to kwestia względna :D Jesteś pewien, że potrzebujesz takich mocy na grzałce? Popracowałeś nad optymalnym konfigiem? Pytam bo przy dobrze dobranej grzałce/parowniku niezłe wyniki można osiągnąć na mocach 10 RAZY (!) mniejszych - zobacz sobie filmik, zwłaszcza od 1:50 min:

Ja to wszystko wiem,normalnie miałem Aromamizera supreme rdta i na nim nie przekraczałem 30 W bo nie było takiej potrzeby,ale tutaj chodziło o konkretny parownik i grzałki które producent przewidział na wysoką moc.Chyba coś namotałem bo chodziło mi o Sony vtc5 i zastosowanie w lost vape triade dna 250,zostawić czy się przesiąść na jakieś inne.
Sorry za zamieszanie.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

Mam okazje wyrwać za 100 nową ładowarkę "mode[…]

ipv D4

Cześć, przerabiał ktoś aktualizację D4? Szukam st[…]