EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By mapeteusz
#1727260
Po rzuceniu analogów przydało by się zająć się płucami.
Może też czysci z glikolu?!?
Sprawdzić nie zaszkodzi, a może pomoże :)

http://sekrety-zdrowia.org/dla-palaczy- ... ie-kaszlu/


Tutaj lepiej opisane i miód zamiast cukru :

https://www.google.com.pe/amp/s/bc.marf ... ent=safari
Ostatnio zmieniony 19 paź 2016, 16:34 przez mapeteusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By miron52
#1727280
Na pewno nie zaszkodzi :) Ja pijam napój miodowo-imbirowo-cytrynowy, ale przyda się odmiana.
By tomeh
#1752688
Oczyszczanie samoczynne zaczyna się od 9 miesiąca bodajże ale można też pić na to zioła jak anyż i wiele innych na pewno nie zaszkodzi.
By fikaf
#1765276
Zdrowe drogi oddechowe oczyszczają się same, rzęski płucne, kaszel itd. Imbir to niedoceniony sprzymierzeniec płuc. Ja leczę się tak:
10 łyżek cukru trzcinowego
1.5 l wody mineralnej gazowanej
0.32 l wody przegotowanej, ciepłej
2 cytryny
1 limonka
2 korzenie imbiru
Cukier rozpuszczamy w pojemniku z przegotowaną, ciepłą wodą. Wyciskamy cytryny i limonkę, ścieramy imbir na najmniejszych oczkach tarki.
Całość przepuszczamy przez sito. Dodajemy mineralkę. Voilà właśnie ukręciliśmy rasowy ginger ale.

Następny krok jest prosty:
70ml whisky
150 ml ginger ale
3 kostki lodu

Mixtura czyści płuca lepiej niż diabeł z Constantine. :D
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1765349
tubaakada pisze:Acetylocysteina 600mg/dz x 10 dni.



znana rowniez jako NAC, preparaty to: ACC Optima oraz tanszy odpowiednik NACECIS. Dodam rowniez, ze jest to najlepszy srodek na kaca(zazyc w trakcie spozycia i po), chroni watrobe i ma jeszcze wiele innych walorow i zastosowan, wlasciwie lek doskonaly. Poczytajcie o nim, moze komus pomoze na rozne dolegliwosci :)
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1765426
lekoman z przymusu ;-) jak sie zazywa po kilka, kilkanascie roznych tabletek, to trzeba jakas tam wiedze miec na ich temat.
Awatar użytkownika
By bofh
#1765429
To ja tylko dodam na wszelki wypadek, bo diabeł nie śpi ;)

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu *BOR*
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#1765473
Krasnal45 pisze:Ciebie skrzypku to ja trochę znam :mrgreen: , bardziej mnie ciekawi kolega @tubaakada


upsss... a to przepraszam :lol:
By tubaakada
#1765549
Krasnal45 pisze:Ciebie skrzypku to ja trochę znam :mrgreen: , bardziej mnie ciekawi kolega @tubaakada

Ja również nie jestem medykiem, ale faktycznie to powyżej, to zalecenie lekarza - raz na pół roku, na smołę przy analogach. Płuca czyści, natomiast nie wiedziałem, że też metabolizuje alko - dobry patent @skrzypekq4 :beer:
By mckoval
#1765664
Nie tyle leczy płuca, co upłynnia wydzielinę, a przez to niewydolne rzęski nabłonka płucnego mają łatwiejsze zadanie. Dodatko wymiata wolne rodniki, przez co działa protekcyjnie w niektórych stanach - np. zatruciu paracetamolem.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.