EPF

By adi45544
Mam pytanie .
Zakupiłem bazę z inawery 70/30 :)
Oraz aromat Black tea :)
Czytałem posty i pisze że 20 kropel tego aromatu wystarczy, lecz te posty były z 2014-15.
I przeczytałem na forum inawery że są to nowe pojemniki i dozowniki 600 kropel, więc przelicznik się zmienia .
Więc może mi ktoś doradzić ile kropel dodać by liquid był dobry ? Bo jeśli kiedyś było 200 kropli na 10 ml a teraz jest 600 to tak patrząc to 50-60 kropli by pasowało dawać :D Ale wydaje mi się to trochę dużo ;)
Z góry dziękuję za pomoc :)
By Wolas
Niby wychodzi 60, ale i tak polecam zakup strzykawki np 5ml - szybciej, trudniej o pomyłkę i masz pewność, że dajesz tyle ile trzeba - w końcu jak zmienili dozowniki to najlepszy dowód na to, że kropla kropli nierówna :D
By swirusx84
Ja ide na calosc i wale 10ml na 90ml bazy i jest ok

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
By swirusx84
Napisze tak, mam buteleczki 100ml od e-dyma, wlewam caly aromat i dolewam bazy zawsze cos z bazy zostanie, ale czy buteleczki 100ml maja faktycznie tyle? Czy bazy invery vpg sa rozlane co do ml? Nie wiem np wszystkie aromaty lesne jak pozeczka borowka exotic dodatkowo wychodza dla mnie ok, w przypadku innego aromotu musialem dac wiecej aromatu . Baze kupuje tylko vpg plus, niby najleprza do owocowek, u mnie sie sprawdza

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dzizas
Witam.
Mi akurat ten aromat nie odpowiada, ale używam Green Tea i tu faktycznie daję 10% czyli około 60kr na 9ml bazy.
Z czarnych herbat Inawery to polecam Black sun tea (Concentrate) albo Black power tea (Concentrate), tyle że pierwsza jest z bergamotką, a druga z pomarańczą i imbirem. W przypadku tych herbat używam stężenia max 5%.
By adi45544
Zależało mi na tych smakach lecz w mojej okolicy jest 1 sklep który sprowadza aromaty i koncentraty + bazę :)
Nie zamawiam, gdyż ledwo załatwiam na zakup takich buteleczek tam a tu dochodzi koszt przesyłki .
Wziął bym te smaki w większej ilości ale na 1 raz na próbę też trzeba a za przesyłkę dycha to trochę drogo jak kupię 2 za to :D (wiem że i tak jest to tanio ale co poradzę, biedny student )
Pomyślę o pomarańczy z herbatą jeśli znajdę gdzieś dalej taki aromat ;)
By WiecznyStudent
Mi szczerze aromat Black sun tea wgl nie posmakował. Sama herbata była by ok, albo z pomarańcza ale ten imbir moim zdaniem psuje smak.
Awatar użytkownika
By fikaf
pamiętam ten boom na herbatki, black power i sun, średniawe, w przeciwieństwie do GREEN TEA & QUINCE , Bogini
By Alicja4094
Mam do Was pytanie odnośnie czarnej herbaty. W jakiej proporcji dawkujecie i ile to musi leżakować ? Ja dodałam 25 kropli na 10 mililitrów i smakuje bardzo słabo. Szczerze to niewiele ma wspólnego z herbatą. Trudno mi określić ten smak. Postanowiłam dodać jeszcze 5 kropli czyli w sumie już mam 30/10 mililitrów, ale dalej nic nie czuje.Nie mogę się doszukać ani grama smaku herbacianego. Ogólnie jak na forum widziałam wypowiedzi na temat tego aromatu to ludzie pisali że to taka fajna gorzka herbata. Ja zupełnie nie mogę tego smaku uzyskać . Ani to gorzka ani herbata.
Awatar użytkownika
By refurbished
Najnowsze badania przeprowadzone przez zespół testerów aromatów Inawery donoszą, iż 1ml aromatu wykapany przez najnowsze, obowiązujące dzióbki buteleczek to 56 kropli. Stąd wnoszę, że @Alicja4094 sporządziła początkowo roztwór ciut poniżej 5%, a po dodaniu 5 kropli uzyskała nieco powyżej 5%. Alicjo - proponuję 30-40-50 kropli na 10 ml bazy, albo strzykawka "tuberkulinowa" z apteki i odmierzanie procentowe od razu. 10 kreseczek najmniejszych to 0,1ml czyli 1%, oczywiście najlepiej byłoby przed dodaniem aromatu ująć z bazy identyczną objętość płynu. Wtedy procenty będą "dokładniejsze".
Powodzenia :)
By Mimli
Witam, jak u Was z białym grejpfrutem?
Bo widziałem posty, że jest stężony i 10 kropel, a inni że 25 i się zgubiłem.
Ktoś rozpracował aromat i wie ile kropel najlepiej na 10ml?
Awatar użytkownika
By LysoL
Mimli pisze:Witam, jak u Was z białym grejpfrutem?

Mi smakuje 18 kropel na 10ml ale zwiększę niedługo bo za słabo wyczuwalny dla mnie. Ale jak wiadomo każdy ma swój smak. Testuj testuj i jeszcze raz testuj.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By HamsterJack
Mimli pisze:Witam, jak u Was z białym grejpfrutem?

Wszystko jest kwestią indywidualnego odczuwania smaku. Dla mnie 5% jest OK.
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Mesh RTA vandy vape

Witam, czy ktoś posiada ten oto atomizer? jak w p[…]

Już lub dopiero 2100 dni :-)

Jak to miło zobaczyć na liczniku przybywające dni[…]

Witam, mam problem z e-papierosem P1 flix. Dzisiaj[…]

Najlepiej po praskiej stronie, szukam 0.08 albo 0.[…]