EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Atruss
#1765321
Heja,
Dosyć długo już robię sam swoje liquidy cały czas korzystam z bazy ArtVap oraz jej aromatów.. dzisiaj po raz pierwszy spotkała mnie dziwna sytuacja.. jak zwykle dolałem aromat do bazy mam 40/60 dobrze "wytelepałem" i odstawiłem.. po kilku godzinach patrzę a tu aromat unosi się na bazie stelepałem raz jeszcze na wieczór patrzę a tu znowu baza na dole aromat na górze... ktoś wie czym to może być spowodowane ? Oba produkty termin ważności 2019.. niżej załączam zdjęcie jak to wygląda

http://uploadfile.pl/pokaz/1045848---roih.html
By Atruss
#1765385
Czytałem ale w każdym zdania są podzielone.. jedni mówią palić drudzy nie.. dlatego oczekuje krótkiej odpowiedzi tak lub nie..może w moim przypadku aromat potrzebował więcej czasu to ,,przeżarcia" nie wiem.. Dlatego też was pytam i oczekuję jednej krótkiej odpowiedzi można palić czy nie
By Atruss
#1765388
Szczególnie że w większości przypadków piszą że jeśli po kilku dniach będzie to samo to do wylewki.. Mi po nocy wszystko się sklarowało więc teoretycznie jest tak jak być powinno.. Ale wole mieć 100% pewności zanim zaleje..
By Atruss
#1765390
mareczek14000 pisze:Jeżeli liczyleś na pomoc to niestety jej nie uzyskasz. Szybciej postów typu naucz się czytać Używaj funkcji szukaj itp.



Proponuje tobie nauczyć się czytać ze zrozumieniem, gdyż napisałem że przeczytałem każdy post który był podany w pierwszym linku i jasnej odpowiedzi nie dostałem.
By Krasnal45
#1765395
Atruss pisze:Czytałem ale w każdym zdania są podzielone.. jedni mówią palić drudzy nie.. dlatego oczekuje krótkiej odpowiedzi tak lub nie..może w moim przypadku aromat potrzebował więcej czasu to ,,przeżarcia" nie wiem.. Dlatego też was pytam i oczekuję jednej krótkiej odpowiedzi można palić czy nie

Jeżeli się rozwarstwia, nie jest klarowny, normalne to nie jest i robisz to na własne ryzyko. Zostaw to przynajmniej na siedem dni i zobaczysz czy się poprawi. Jeżeli nie, to ja takie coś wylewam.
mareczek14000 pisze:Jeżeli liczyleś na pomoc to niestety jej nie uzyskasz. Szybciej postów typu naucz się czytać Używaj funkcji szukaj itp.

To dlaczego nie pomagasz, tylko oftopy walisz?
By Atruss
#1765398
Krasnal45 pisze:Jeżeli się rozwarstwia, nie jest klarowny, normalne to nie jest i robisz to na własne ryzyko. Zostaw to przynajmniej na siedem dni i zobaczysz czy się poprawi. Jeżeli nie, to ja takie coś wylewam.



Ok dzięki wielkie.. Czyli jak po ok 7 dniach nie będzie żadnego osadu ani nic to śmiało mogę zalać.. Bo na dziś to wygląda tak jak wyglądać powinno dlatego się właśnie zastanawiałem że może faktycznie ten aromat potrzebował więcej czasu.. Poczekam i zobaczę :) dzięki :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.