EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Szpakov
#1765203
dzień dobry, cześć i czołem :bry . Nie wiem czy trafiłem w dobry dział z moim problemem w razie czego proszę przenieść.

Problem polega na tym że... uwaga straciłem smak :shock: , no wiem brzmi dziwnie ale nie wiem co sie stało. Wyjechałem do Polski na 2 tygodniowy urlop i nie wiem z jakiego powodu nie wziołem swojej wapownicy. Długo nie mineło jak zaczołem jarać analogi bo dyma trzeba puścić. Po powrocie z urlopu paliłem jeszcze z miesiąc czasu i postanowiłem wrócić do mojego moda. Wyczysciłem,wymieniłem grzałke, podładowałem, zalałem liquidem i ku mojemu zdziwieniu nie ma smaku, dlugo się nie zastanawiając wymieniłem liquid na inny sam ale niestety rezultat byl taki sam i męcze się tak juz od tygodnia wypuszczając kłebe bezsmakowego dymu. *SMOKEKING*

Testowałem pare róznych liquidów i e cigaret lecz bez żadnych zmian ktoś może miał już taki niecodzienny problem i może pomóc ? :roll:
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1765205
A lq o smaku mięty próbowałeś?? Mięta pomaga na różne zaburzenia smakowe.
By fikaf
#1765245
Jeżeli nadal walisz szlugi, to bezsens wapować. Jeśli nie, to minie trochę czasu, nim próg wrażliwości na smak znowu się obniży. Smoła ze śmierdziucha spłaszcza odczuwanie smaku, zmniejsza ukrwienie, a nawet zabija receptory smakowe. Mięta, mentol pomagają nieco zresetować system. Przede wszystkim jednak zero szlug.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.