EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Rudos
#1765054
Poszukuję dobrego mtl na 23mm max :) Co do ceny to przyjmuję każdą propozycję. Najlepiej żeby było to coś w stylu Merlina mini, chętnie bym go przytuliła ale niestety jest zbyt szeroki na moda. Ktoś coś poleci? :) Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1765060
Merlin mini na pewno nie jest MTL. Posiada bazę dual i służy do wapowania dopłucnego. Merlin RTA, jego większy brat może być MTL. ma dysze pod singlową grzałkę, hamującą przepływ powietrza.
Awatar użytkownika
By kwach84
#1765064
Ze swojej strony mogę powiedzieć że tilemahos v2 jest dobrym mtl
Awatar użytkownika
By soniqs
#1765077
Gabriel pisze:Merlin mini na pewno nie jest MTL. Posiada bazę dual i służy do wapowania dopłucnego. Merlin RTA, jego większy brat może być MTL. ma dysze pod singlową grzałkę, hamującą przepływ powietrza.


Mylisz się, Merlin mini jak najbardziej nadaje sie na MTL, ma baze na singla, jak i wymienną na dual. Śrubki redukcji przepływu również są w zestawie. MTL to przyjemność na Mini.

Jednak wiemy, że mini 24 mm nie wchodzi to zaproponuje Pico, swietny maluszek, łopatologiczny w obsłudze :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1765084
@MTL - zerknij do Bazarku, wystawiam tam Phenomenon Lite 22mm - to absolutny dopaszczowiec, żadne tam "da się" :lol: , jeśli wiesz o co mi chodzi :wink:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1765099
soniqs pisze:
Gabriel pisze:Merlin mini na pewno nie jest MTL. Posiada bazę dual i służy do wapowania dopłucnego. Merlin RTA, jego większy brat może być MTL. ma dysze pod singlową grzałkę, hamującą przepływ powietrza.


Mylisz się, Merlin mini jak najbardziej nadaje sie na MTL, ma baze na singla, jak i wymienną na dual. Śrubki redukcji przepływu również są w zestawie. MTL to przyjemność na Mini.

Jednak wiemy, że mini 24 mm nie wchodzi to zaproponuje Pico, swietny maluszek, łopatologiczny w obsłudze :)

Jeśli tak to przepraszam, ale ja Mini widziałem tylko w dualu *SMOKEKING*

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.