EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By larwa12
#1764850
Witajcie, nie wiem czy dobrze trafilem z zapytaniem, ale mam problem. Nie mam pojęcia w jaki sposób uzupełnić dane mojego konta (informacje osobiste) tzn. wiek czy miejsce zamieszkania. Szukalem takiego tematu na forum ale jak na razie okazuje sie, ze chyba tylko ja jestem ślepy i nie potrafię odnaleźć tej opcji. Prosze uświadomcie mnie, bo chciałbym mieć w pełni zaktualizowany profil. Pozdrawiam
By Krasnal45
#1764862
Nie wiem teraz, czy na tym nowym trawniku nie jest tak, że opcja pełnego uzupełniania danych nie otwiera się dopiero po napisaniu iluś tam postów. Na tapasrapa na pewno jest z tym problem.
By larwa12
#1764902
Możliwe, że chodzi o to, że po jakiejś określonej ilości postów dopiero uaktywnia sie ta opcja. Bo serio na razie nie moge nic zmienić. Możliwe też, że się pomyliłem i rzeczywiście mój komp, tablet, komp w pracy i komórka to liczyfła i nie wyświetla się na nich opcja zmian. A mówili uzupełnij dane...dobra zmiana to będzie... mówili...a tu lipa jak to przy dobre zmianie.

Temat do zamknięcia! Dzięki Panie i Panowie!
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.