EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Lukasz27
#209308
Dziekuje bardzo za proste wytlumaczenie o co chodzi :).Zatrulem sie nikosia ostatnio a lubie chmurzyc wiec czas na rozcieczanie bo mam 150ml liquidow 18stek.Ciekawi mnie jedno , czy ktos z was mieszal gotowe liquidy ? rozne smaki ciekawe co by z tego wyszlo taki mlb i red mlb od kinga hmm.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#209330
Nikt Ci raczej nie da jednoznacznej i prostej recepty. Ja powiem tak - liquidy tytoniowe jednego sprzedawcy można spokojnie mieszać. Mlb, i Red mlb od Kinga - jak najbardziej, wyjdzie Ci coś pośredniego. Choć ja Red mlb lubię jednak bez mieszania z czymkolwiek, bo najbardziej mi przypomina analoga.
Co zaś do mieszania "owocowych" - ostrożnie i w małych ilościach, bo bywa, że tworzą się w mieszaninie "gluty".

Aha - i kijan dobrze napisał - glicerynę (jak też glikol propylenowy) w kalkulatorach uznaje się za liquidy o mocy 0, bo zawierają 0 mg/ml nikotyny. To tak, jak rozcieńczanie spirytusu wodą. Woda to roztwór alkoholu o stężeniu 0%.
By Lukasz27
#209336
Ostatnie pytanko (nie wiem czy dobra gliceryne posiadam ) , mam cos takiego "Gliceryna Glycerolum 86% Płyn na skórę" dokladnie to jest na etykiecie , skladu na etykiecie brak.Rozumiem ze to jest zwykla gliceryna ? dalem za to 1,64zl za 30g .
Awatar użytkownika
By bulit73
#1763756
Paula2411 pisze:Hej, nie mogę nigdzie nic znaleść, mam pytanie mam bazę z VPG Plus 18 i liquid z BM 0 czy mogę to razem wymieszać i rozcieńczyć ta bazę żeby zrobić z niej 9


Możesz to zrobić. Niestety liquidy BM to nie jest jakaś rewelacja smaku, więc jak rozcieńczysz 50/50, to z tego smaku już chyba za wiele nie pozostanie. Zrób sobie próbkę 10ml i zobacz jak wyjdzie.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1763768
Paula2411 pisze:Mam wrazie czego aromat o takim samym smaku jak liquid wiec wrazie czego doleje pare kropel ;)


Jeżeli dolejesz aromatu, to liquid będzie musiał swoje odstać, by nabrał smaku.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.