EPF
Nasze własne produkcje
By Kondrzak
#1753800
Siemanko :D Wyciulałem kolejnego boksika tym razem dla kumpla. Niestety z pospiechu, sesji i wielu innych czynników efekt mnie deczko nie zadowolił wszechobecne rysy od szlifowania (tak głównie to) i szwankowanie szlifierki obrotowej z silnika od pralki troszkę mi popsuło pracę :/

box na mosfecie jak by co :D oceniajcie komentujcie. W planach (po zdanych egzaminach) mam wsadzenie chipu z ipv6x też w drewno możne ktoś jakieś ma pomysły byłbym wdzięczny za słówko.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By matatiti
#1753823
Nawet fajnie Ci to wyszło i gdybyś tylko poświęcił trochę więcej czasu na dopieszczenie tego klocka szlifierką, obsadził niżej gniazdo, to chętnie taką Sosenkę widziałbym u siebie w kolekcji ;)
Na przyszłość proszę nie działaj tak na łapu-capu, bo widać, że masz smykałkę, a gubi Cię młodzieńczy pośpiech ;) No i zainwestuj w narzędzia. Myślę, że masz potencjał i dobrze byłoby podejść do tego tematu na poważnie.
Czekam na kolejny Twój projekt :beer:
By Kondrzak
#1753841
Dzięki :D pośpiech trochę był nie powiem, ale nad następnym już nie będę się spieszył :)
By Krasnal45
#1753860
Klapkę postaraj się zaprojektować tak, żeby nie trzeba było za każdym razem bawić się ze śrubkami. Widzę, że masz tam wbudowaną ładowarkę, jednak przy łatwiejszej wymianie akusa, można tę opcję pominąć i zyskać więcej miejsca w środku :wink:
Osobiście nie jestem zwolennikiem ładowania akusa w boxie. Od tego są zewnętrzne ładowarki. Poza tym, na czas ładowania (długi), box jest wyłączony z pracy.
By Kondrzak
#1753873
Ja bym zrobił jak Ty mówisz wyjmowany akumulator i ładowarka zewnętrzna. Tylko ze kolega sobie tak za życzył to mu zrobiłem wedle upodobania:) . w srodku siedzi lg hg2 więc mu starcza na cały dzień prawie. A nad fajną klapką myślę już od jakiegoś czasu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
By eQub
#1754034
A ja bym dał gniazdo tak aby nie wystawało nad boxa a nawet ciut głębiej ;)
Zamiast klapki natomiast pomyśl o rurce.
Boxik bardzo fajny ;)
By Kondrzak
#1754196
Rurka z wkręcanym korkiem ? Masz na myśli taki bajerek ? :D
By Kondrzak
#1763643
No takze box wrocil do mnie od kumpla bo jakims cudem padl przycisk wiec to dobra okazja byla na poprawki jego chodz i tak do konca zadowolony nie jestem bo nie dalo sie uniknac pewnych niedoskonalosci (nakretka pod przyciskiem) ;) ObrazekObrazekObrazek

Mam jeszcze na chipie od ipv6x drewniaka ale nie skonczony ;)

tap tap w głupi świat
By Krasnal45
#1763655
Po tej poprawce, ten przycisk to zdupcyłeś :mrgreen:
Ale i ja za Matim czekam i chętnie zobaczę kolejne projekty :wink:
By Kondrzak
#1763669
Nie było szans na nic innego bo tamten przycisk wczesniej byl wklejany i jak go wyciagalem to wokol przycisku musialem drewno po zabiegu troche wyciac a jak wycialem to widac gwint bylo wiec mowie uj dam nakretke niech jest troche krzywo bedzie smiesnie ;) a tą ipv w drewnie pewnie jutro dodam ;)

tap tap w głupi świat
By pala30
#1768081
Prosty ,solidny i piękny....
Przyznano ostrzeżenie za natrętny spam.
Proponuję zacząć pisać z głową.
M.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1768087
Ta ta ta tam

Posty: 50
Moje serdeczne gratulacje.
To teraz już tylko wystarczy kogoś prosić o polecenie do Grupy Bazar. *COOL*

No chyba że, któryś nasz modeczek solidnie popracuje i trzeba będzie od nowa pościki nabijać. :lol:
By pala30
#1768099
Witam.Skoro tak kolega uważa to jego wola.
Jakby sprawdził i poczytał to by zobaczył że jestem zarejestrowany od ładnych paru lat.A że mam urlop to wertuję forum i komentuje.
Również od jakiegoś tygodnia robię zakupy na bazarku bo wróciłem do wapowania po znacznej przerwie.(nawet parę plusików za transakcje się trafiło)
Nie ładnie tak oskarżać bez powodu.Chodź wygląda to jak nabijanie postów to nie miałem tego na celu.
Dla mnie mod może wyzerować mi licznik z postami na 0 kompletnie mi na tym nie zależy.
Pozdrawiam
By Krasnal45
#1768101
Zobaczymy :?
A nick DorotaM, to raczej na koleżankę wskazuje, a nie na kolegę :lol:
Ciekawe, że kolega @pala30 nie zacznie sie tak zachwycać naszą walką z dyrektywą i nie wspomoże tworzącego się Stowarzyszenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
By matatiti
#1768120
@pala30
Ciężko Twoją dzisiejszą aktywność nazwać "komentowaniem". Administracja oraz forumowicze są wyczuleni na takie formy nadaktywności ociekające spamem i postobiciem. Twój wieloletni staż na forum, nie ma tu nic do rzeczy, a zasłanianie się nim, wręcz nie na miejscu. Tylko dlatego dostałeś najłagodniejszy wymiar kary, czyli ostrzeżenie. W innym wypadku byłby zakaz bazarkowy.
Apeluję więc o bardziej przemyślane wpisy i ostrzegam, że kolejne tego typu próby bezsensownej aktywności, zostaną potraktowane surowiej.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.