EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By okrutnik15
#1762918
(Drogi Adminie, proszę mnie nie odsyłać znowu do linku który przedstawia wygląd e -papieros'a ja się pytam o konkretny problem którego na forum opisanego nie ma ! )

Witam serdecznie, posiadam moda smok skyhook 220, akusy AWT czerwone, posiadam ją miesiąc, z góry uprzedzam że zgubiłem niestety rachunek i nie mam gwarancji :/. Problem tkwi w tym iż pewnego dnia poprostu się nie włączył i nie da się go żadnym sposobem włączyć, niczym go nie zalałem ani nic w tym typie, wie ktoś może czym to może być spowodowane? PS. sprawdzałem inne akusy w nim też nie działają, nie włącza się :( proszę o porady :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1762920
To, że nie masz paragonu (rachunku) nie znaczy, że nie możesz go oddać na gwarancję. Rachunki/paragony firmy trzymają u siebie.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1780290
Czytamy ze zrozumieniem. Dostałeś link do tematu w którym masz zadać pytanie, a nie z gotową odpowiedzią. Tam, jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na Twój problem, to na pewno pomoże. Starajmy się nie zaśmiecać forum.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.