EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By szmaszmo
#1762800
Jak w temacie, mod nie laduje przez port micro usb, na ekranie niby pokazane ze ogniwo podczas ladowania, ale poziom naladowania stoi w miejscu. Mruga czerwona dioda, wczesniej mrugala, a po naladowaniu zmieniala kolor na zielony. Zerkalem w escribe na monitoring, no ale kiszka. Ma ktos jakis pomysl ? Ogniwo vtc5.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1762913
Sprawdziłeś czy ogniwo nie padło w normalnej ładowarce? Często przez ładowanie przez USB ludzie sobie "niszczą" ogniwa :/
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1762969
Ustaw w escribe zakładka Mod i na dole masz..
Ten mod używa zewnętrznej ładowarki..czy coś w tym rodzaju,prześlij ustawienia do moda i ładowanie będzie.. *SMOKEKING*
Pomogłem??
Awatar użytkownika
By bofh
#1762981
.kokakola pisze:Często przez ładowanie przez USB ludzie sobie "niszczą" ogniwa :/

Mit. Może z raz na miesiąc ładuję "dla higieny" akusy w zewnętrznej ładowarce, ale to chyba mi bardziej poprawia samopoczucie niż ogniwom żywotność ;) Współczesne ogniwa nie mają efektu pamięci występującego kiedyś tam dawno temu. Jest gniazdo do ładowania to ładować bezstresowo. Po to ono jest 8)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1762985
bofh pisze:
.kokakola pisze:Często przez ładowanie przez USB ludzie sobie "niszczą" ogniwa :/

Mit. Może z raz na miesiąc ładuję "dla higieny" akusy w zewnętrznej ładowarce, ale to chyba mi bardziej poprawia samopoczucie niż ogniwom żywotność ;) Współczesne ogniwa nie mają efektu pamięci występującego kiedyś tam dawno temu. Jest gniazdo do ładowania to ładować bezstresowo. Po to ono jest 8)


No nie fochaj już ;)
Jeśli masz beznadziejną ładowarkę i ładujesz codziennie akusy przy jej pomocy to po pewnym czasie zauważysz, że krócej trzymają.
By szmaszmo
#1762993
Dzieki za porady, zawsze łąduję przez usb, łądowałem tak sx-a i kboxa który ma już niecałe lata i ogniwa nadal trzymają świetnie. Niestety krzychu44k nic to nie dało. Mod ma dopiero 2 dni, czy to możliwe ze padł sam moduł ładowania czy coś? Sam producent pisze, że gniazdo jest i do przesyłu danych do sprzętu i do ładowania więc nie ma sensu rozwodzić się nad tym czy ładować przez usb czy nie. Zawsze tak ładowałem i nie widziałem jakichś efektów ubocznych. Kokakola mam 2 ogniwa i obydwa ładują się w innym modzie bez problemu.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1762999
Jeśli nówka z PL to serwis i po zmartwieniu.
U mnie też nie ładował jednak po zaznaczeniu opcji którą Ci podałem ładuje..I tak używam zewnętrznej ładowarki ale płacimy za towar sprawny..
By szmaszmo
#1763002
Tak z PL, nie martwię się o serwis, ale myślałem, że może amatorsko coś przełączyłem bo to mój pierwszy mod DNA , a poza tym lubię też znać ewentualne możliwości bądź przyczynę takiego zachowania moda :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.