EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Maciek R.
#1762779
Witam, szanowne grono ekspertów oraz administrację,

Mam nadzieję, że ktoś bardziej obeznany w temacie użyczy mi swojej wiedzy lub będzie skłonny cyknąć fotkę do instrukcji Vaprosa Nunchaku V3 i wysłać ją w temacie lub w PM'ie.

Problem wygląda następująco:
Bateria nie działa. Przy próbach ładowania wszystkie pięć kropek miga 3 razy, następnie następuje pojedyncza sekwencja ładowania. Potem nic się nie dzieje.

Prosiłbym o nie kazanie mi zaglądać do instrukcji, ponieważ podziała się gdzieś i najstarsi indianie nie wiedzą gdzie. Chętnie jednak zaakceptuję pomoc w formie wysłanego zdjęcia instrukcji kogoś bardziej dbającego o porządek.

Garść detali, które może mają znaczenie:
1. Ładuję od komputera przez rozmaite usbki. Nie było problemu od 4-5 miesięcy.
2. Wczoraj została zrzucona ze stolika na pokrytą płytkami podłogę, jednak działała.
3. Korzystałem dotąd z "sznurkowego" volisha, który przypadkiem do niej pasował, w niedzielę zmieniłem na volisha ładującego od dołu ( znacznie fajniej ).

Do Administracji:
Jeśli założyłem temat w niedozwolonym ku temu miejscu, to proszę o wybaczenie i niekaranie pokornego inhalującego się.

Jeśli mój problem jest opisany gdzieś indziej, byłbym bardzo rad za linka.

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej R.
Awatar użytkownika
By bofh
#1762782
Tam o góry strony jest lupa oznaczająca szukajkę forumową. Po wrzuceniu tam tematu Twojego posta wyświetlane są wyniki dotychczasowych podobnych tematów search.php?keywords=+Vapros+Nunchaku+-+problem+z+bateri%C4%85 - poszukaj, coś znajdziesz, Nunchaku to taki łatwopsujący się szmelc, opisywany tu już wielokrotnie...

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.