EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By agro1223
#1577281
Siema, od wczoram mam problem ze swoim x-cube mini. Box nagle nagrzał mi sie w kieszeni az zaczal parzyc(był wyłączony) potem nie chcial sie odpalic, bateria dopiero po 2 h ladowania ruszyla na 0 % i teraz przy ladowaniu usb oraz gdy poprostu akus jest w srodku grzeje sie niemiłosiernie, az parzy. Grzeje sie górna część oraz pin do atomizera.
Awatar użytkownika
By SqrK
#1577375
Nie zalał Ci się konektor? lub nie wpadło coś metalowego do środka? Ja bym obstawiał na zwarcie, może i w środku skoro na OFF też grzeje.
Awatar użytkownika
By kociarski
#1577379
agro1223 pisze:Siema, od wczoram mam problem ze swoim x-cube mini. Box nagle nagrzał mi sie w kieszeni az zaczal parzyc(był wyłączony) potem nie chcial sie odpalic, bateria dopiero po 2 h ladowania ruszyla na 0 % i teraz przy ladowaniu usb oraz gdy poprostu akus jest w srodku grzeje sie niemiłosiernie, az parzy. Grzeje sie górna część oraz pin do atomizera.


I ty to jeszcze podłączasz pod ładowanie USB???? Żyjesz jeszcze????

Oglądał ktoś lub słuchał wiadomości, nie mówili gdzieś coś o jakieś eksplozji, że ucierpiało ileś tam X osób?
By TwarQ
#1762235
Mógłbyś dokładnie powiedzieć jak odgiąłeś ten pin na atomizerze? Bo mam X Cube II ultra 220 i mam ten problem ! Grzeją mi sie akusy czy wlaczony czy wylaczony i znajomy mowil ze to moze byc zwarcie na pinie :/
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.