EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By grzegorz.wolski.754
#1761737
Witam doszedł dzisiaj do mnie kayfun, wszystko git rozpakowałem zakręciłem claptona 0,60ohm zamontowałem zalałem liquidem wkręcam na moda pokazuje 0,73 myśle Ok próbuje wypróbować i odrazu atomizer short raz może załapie na 3 sek ale to wszystko proszę o pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By sikor370
#1761746
ona się chyba cała opiera o śrubkę... wycentruj ją albo mniejszą średnice zrób
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1761750
Niewyraźne, ale zdaje się ociera po lewej. Tak jak kolega sikor prawi, śrubokręt w dłoń i do góry (i ciut w prawo) grzałkie!!

I przy okazji - poproś moderatora o przeniesienie tych postów do tematu o Kayfunie 5....
By grzegorz.wolski.754
#1761830
Żeby nie zakładać nowego tematu, z powyższym problemem sobie poradzilem ale pozostał jeszcze jeden problem transportu liquidu, strasznie Bobrzy, nie wiem czy to wina setupu czy coś innego i smak jest tak bardzo plytki i nie wyrazisty
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170302/2a620e022a6d560fc330c107c139051b.jpg[/img]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By grzegorz.wolski.754
#1761842
Na razie sie poprawiło ale ten smak, jestem dość świeży i mam pytanie , otóż robię swoje liquidy i nie wiem czy wszystko dobrze robię otóż zakupiłem bazę 50/50 3mg niemieckiej firmy liquidart i aromaty, robię tak potem aromat ile tam producent podaje zamykam mieszam i czekam Ok 4 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By d1roman
#1761847
Taka mała porada przy okazji. Jeśli wysyłasz fotę za pomocą tapatalka usuń z linku literę "s".
Będzie wtedy widoczna na forum.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170302/1f6c6dbbc3848b7f993ebb9ce60ff67b.jpg
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.