EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By alan5453
#1761575
Witam,
Posiadam zestaw nie złożony jakoś dobrze jest to: smok tv8 cloud beast z baterią volish control mega, mam go już tydzien i przy vapowaniu słychac ciche skwierczenie prądu (bardzo ciche, nie słyszalne normalnie)
czy może dojść do jakiegoś wybuchu jestem zielony w tym temacie, grałka jest krecona nie prze ze mnie, box wykrywa 0.3 ohmy ustawiony jest na 50w 3.8V.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1761580
A nie skwierczenie liquidu? ;)

Spokojnie, nic złego się nie dzieje, wapuj z uśmiechem.
By alan5453
#1761582
być moze bo na starym liquidzie nie skwierczal chyba xd teraz kupiłem dillon blue vape (nie wiem czy to zalezy od liquidu :D pewnie jakąś glupote powiedziałem)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1761586
Może też słychać przetwornicę ...
Ale skoro bateria się nie nagrzewa, e-petek działa prawidłowo, to elektronika zadbać powinna o bezpieczną pracę.
Dla spokojności możesz użyć innego parownika i wtedy stwierdzisz gdzie tak naprawdę "skwierczy".
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1761596
Z reguły przetwornicy nie słychać (nie dotyczy sławetnego Vamo v2 ;) ), ale może się przytrafić.
Obstawiałbym jednak, że to grzałka Ci skwierczy.
Awatar użytkownika
By bofh
#1761597
Góra z górą się nie zejdzie, ale parownik z zasilaniem jak najbardziej ;) Próbowałeś kiedyś młody na forum motocyklistów nazwać motocykl motorem? Nie polecam! :lol:

Motor kufa to masz w pralce i kosiarce!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.