EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By booombjack
#1760207
witam serdecznie wszystkich wapujących :beer:
Otóż mam wielki problem od od początku nawet już nie wiem ile lat 5 na pewno moje samogony były tylko tytoniowe ponieważ smakowe mnie mdliły i odrzucały (słodkie,mydło) , a wtedy też moc miałem dużą 18mg , teraz gdy kręcę swoje grzałki i za każdy wolny grosz kupuje coś nowego coraz nowszego to moja moc spadła na 6mg , i kilka dni temu kolega dał mi spróbować gruszkę,winogron,i chyba drzewo sandałowe tak je nazwał:) i od tamtej pory chcę sam to mieszać .
I wracając do mojej prośby nie znam dobrych firm ze smakami owocowymi dobre i sprawdzone.
Mi podeszły gruszka,winogron i ten sandał znaczy się drzewo z sandała:) ,na pewno delikatny cukierek lodowy to moje typy,wiem że nie podejdą mi za bardzo słodkie i mdlące , a zwłaszcza ,że dopiero rozstaje się z moimi samogonami .
Proszę koledzy poradźcie mi jakieś sprawdzone firmy z dobrymi smakowymi aromatami bo kupować każdej z firm inawerę,mai art,tpa,czy flavour art lub capella to bym z torbami pod most chyba poszedł.
Mile widziane podpowiedzi z Góry dziękuje szanownych kolegów bo kto inny jak nie my sami wiemy najlepiej jak coś najlepiej smakuje po próbie na własnej skórze.
Dziękuję i pozdrawiam Jacek
Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, 11:28 przez booombjack, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1760237
booombjack pisze:Proszę koledzy poradźcie mi jakieś sprawdzone firmy z dobrymi smakowymi aromatami bo kupować każdej z firm inawerę,mai art,tpa,czy flavour art lub capella to bym z torbami pod most chyba poszedł.

Bo to tak trzeba samemu. Każdy ma inne kubki smakowe.
Ja obecnie używam Inawery i FlavourArt. A trochę już tego przerobiłem.
Awatar użytkownika
By booombjack
#1760251
No ja też tak myślę ale tracić tyle monety na aromat który mi nie podejdzie to masakra ,na tytoniowe wydałem dużo bo próbowałem prawie każdą aż znalazłem co mi podeszła z kroplami 4-innych.
Dlatego proszę o sugestie .
Dziękuje
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1760258
Niestety. Trzeba kupować aromaty i robić selekcję organoleptycznie, próbować w miksach. Co jednemu smakuje, inny tym zwymiotuje.
Mam pudło i dobre kilkadziesiąt buteleczek zaczętych aromatów, których już nigdy nie użyję. Nadal poszukuję swojego grala, choć kilka smaków już gości u mnie na stałe.
@DorotaM O próbkach nie słyszałem - a to ciekawy trop.
By fikaf
#1760413
Herrwolf pisze:Niestety. Trzeba kupować aromaty i robić selekcję organoleptycznie, próbować w miksach. Co jednemu smakuje, inny tym zwymiotuje.
Mam pudło i dobre kilkadziesiąt buteleczek zaczętych aromatów, których już nigdy nie użyję. Nadal poszukuję swojego grala, choć kilka smaków już gości u mnie na stałe.
@DorotaM O próbkach nie słyszałem - a to ciekawy trop.

Na poszukiwania mojego Graala tytoniowego poświęciłem ponad rok wapowania, stestowałem 30? tytoniówek, solo, w mixach, lepsze, gorsze. Nie znalazłem, bo śmierdzącego dymu kopcącego się, płukanego w wapnie, amoniaku, eterze, i innych gównach, sfermentowanego tytoniu 5. klasy nic nie odda.
Awatar użytkownika
By booombjack
#1761177
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi :beer: ,zdecydowałem się według waszych sugestii na próbki maiart ,są tam porobione samogony 2ml i 50%aromatu wiadomo ja to sobie rozrobię ,a inna osoba może takie wapować .
Jeszcze raz wielkie dzięki Waperska Brać :beer: :drinkb :D
Pozdrawiam Jacek *SMOKEKING*
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.