EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Muszczu
#1760478
Witam,
na wstępnie zaznaczam, że widziałem wątki tego typu, ale nie opisują one dokładnie mojego problemu. Chciałem napisać w głównym wątku Supreme, ale znalazłem tylko wątek Aromamizer RDTA(czyli jego innej wersji). Jeśli istnieje wątek główny dla Supreme proszę o połączenie. *CZAJNICZEK*
Do rzeczy - zakupiłem ostatnio powyższy parowniczek, watka jest ułożona idealnie, przy napełnianiu liquidem zamykam przepływ powietrza oraz dopływ liquidu. Przed wapowaniem ustawiam przepływ liquidu na 3/4, aby watka się nasączyła i już wtedy mimo zamkniętych air holi atomizer potrafi mi się delikatnie spocić w niektórych miejscach. Podczas wapowania również często krople liquidu znajdują się przy wlotach powietrza, nie mogę go również przechylić, gdy wapuję, bo od razu cieknie. Gdy chowam moda do kieszeni muszę zamykać przepływ powietrza i owijać atomizer w np. chusteczkę, cały czas jest klejący, przylepiają się do niego różne paprochy, wszystko przez to, że lubi się spocić.
Jakieś rady?
Co może być nie tak? Może go jakoś źle skręciłem(w co wątpię)?
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1760490
Chyba jednak nie tak idealnie ta wata ułożona, jak robi mu się mokro w spoczynku, jeszcze zanim zaczniesz wapować, to nie poci się, tylko ordynarnie cieknie :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.