EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By VapeExpo-Poland
#1738510
Zapraszamy na Vape Expo Poland – trzecie międzynarodowe targi papierosów elektronicznych!
Witamy!
Trzecia edycja targów Vape Expo Poland – to wydarzenie, zorganizowane wyłącznie dla profesjonalistów e-palenia. Miejsce, stworzone dla przedsiębiorców, ekspertów z branży dla pokazu, rozpowszechnienia oraz stworzenia nowych idei. To też jest miejsce, gdzie osoby, podejmujące decyzję mogą znaleźć nowe rozwiązania dla swojego biznesu. Tym miejscem jest PTAK Warsaw Expo w dniach 4-5 marca.
Trzecie targi Vape Expo Poland już współpracują z więcej, niż 2000 producentów i dystrybutorów papierosów elektronicznych i powiązanych wyrobów z ponad 15 krajów. Oczekujemy, że podczas tej edycji targów my połączymy przedstawicieli Polski, Stanów Zjednoczonych, Litwy i Łotwy, Niemiec, Włoch, Białorusi, Japonii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji, Słowacji, Malezji oraz Chin, którzy szukają partnerów biznesowych oraz nowych możliwości na rynku.
Podczas Trzeciej Edycji Vape Expo Poland znajdziecie:
    zwiększenie wiedzy o nowych produktach, rynkach oraz możliwościach biznesowych w Polsce
    globalne możliwości biznesowe w sprzedaży, produkowaniu i rozpowszechnieniu papierosów elektronicznych i powiązanych wyrobów, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych
    nowe rynkowe i technologiczne innowacji
    osobiste spotkania z przedstawicielami biznesu
    otwarta Konferencja
    nauka miksowania nowych e-liquidów oraz budowania grzałek
    informacyjna zona dla Media, gdzie będą udostępniane badania rynku oraz produktów.
W 2017 roku podczas trzecich targów Vape Expo Poland znaleźć produkty, które potrzebujecie oraz ich producentów, nawiązać nowe kontakty biznesowe będzie jeszcze łatwiej. Dołącz do nas 4-5 marca 2017 w PTAK Warsaw Expo, żeby zapoznać się z najnowszymi trendami rynku papierosów elektronicznych.
Ważna informacja dla zwiedzających:
podczas rejestracji na targi (4 i 5 marca) trzeba OBOWIĄZKOWO mieć ze sobą wydrukowane:
- minimalnie 2 wizytówki (które podtwierdzają, że jesteście z branży. Wizytówka powinna zawierać: Imię i Nazwisko, Nazwa (można jeszcze logo) firmy, Posada, Telefon, E-mail osobisty, strona internetowa firmy. Możecie też wskazać dodatkowo jakąś inną informację o firmie)
- imienne zaproszenie (będzie wysłano przez nas po zakupie biletu, lub wcześniej, jeżeli jesteście u nas w bazie, w każdym razie możecie zgłosić do nas po zaproszenie).
- bilet
- dowód osobisty (oryginał)
Awatar użytkownika
By pan prezes
#1755704
tylko i wyłącznie firmy z branży mogą tam się pojawić? będzie tam można nabyć jakieś produkty?
Awatar użytkownika
By Gurami
#1760693
Bez urazy ale poprzednia lokalizacja była dużo lepsza raz, że dojazd z każdej strony bez korków bo trasą się leciało to i było gdzie furkę zostawić. Czy organizator przewidział jakieś miejsca parkingowe dla uczestników??
By Wapujemy
#1760698
Pewnie że wcześniej to było lepiej dla wszystkich i tych z Południa i tych w innych stron.
Zmiana miejsca wróży to, że będzie lipa.
By Krasnal45
#1760707
Swoją drogą, jestem ciekaw powodów tak nagłej zmiany lokalizacji w praktycznie ostatniej chwili...
By Husar Vapes
#1760716
Krasnal45 pisze:Swoją drogą, jestem ciekaw powodów tak nagłej zmiany lokalizacji w praktycznie ostatniej chwili...


Liczba firm, które się pojawią pozwala się domyślać, że nie ma szans na wypełnienie chociaż 1/3 poprzedniej lokalizacji niestety.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1760737
Mińska 65 to dawna drukarnia.
Przed budynkiem jest mało miejsc parkingowych, ale zboku jest wjazd do środka (na plac) i pewnie tam udostępnią parking.
By Polan
#1760743
Tuż obok jest duży i pusty weekandami parking przed sądem na Terespolskiej :)

20 lat mieszkałem 2 ulice dalej :D
Awatar użytkownika
By slop
#1761146
jest w ogóle możliwość wejścia na expo dla osób prywatnych? Nigdzie nie widziałem, nie słyszałem o jakichkolwiek biletach/zaproszeniach itp.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1762618
To była porażka. Klepiemy się 3,5 godziny do stolicy, wreszcie trafiamy i tu zonk. Kolejka ludzi hmmmmm "związanych z branżą" nie wiem w jaki sposób. Postaliśmy godzinę, oceniliśmy, że jeszcze z 1,5 - 2 godzin trzeba by postać szybka decyzja- wracamy. Tak oto ten piękny sobotni dzień spędziliśmy z Lichu :mrgreen: 8 godzinek w autku i :dupa
By xardas060
#1762636
nie wiem, ja z branży, miałem wydrukowany bilet i zaproszenia, weszliśmy bez kolejki.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1762637
szoferek pisze:To była porażka. Klepiemy się 3,5 godziny do stolicy, wreszcie trafiamy i tu zonk. Kolejka ludzi hmmmmm "związanych z branżą" nie wiem w jaki sposób. Postaliśmy godzinę, oceniliśmy, że jeszcze z 1,5 - 2 godzin trzeba by postać szybka decyzja- wracamy. Tak oto ten piękny sobotni dzień spędziliśmy z Lichu :mrgreen: 8 godzinek w autku i :dupa


Z biletami i zaproszeniem wchodziliśmy poza kolejką ;)
Awatar użytkownika
By szoferek
#1762643
Nie kupowałem biletów bo ostatnio bez problemów się wchodziło. Zaproszenie oczywiście mieliśmy. Było minęło.
Awatar użytkownika
By Rafau
#1762687
Byłem chwilę po 14 w sobotę i nie było żadnej kolejki do niczego. Ogólnie po poprzednich expo spodziewałem się, że teraz będzie tragicznie ale nie było aż tak źle. Nóż mi się tylko otwierał w kieszeni jak od zagranicznych wystawców słyszałem, że nie mogą dać spróbować danego liquidu bo ktoś ukradł moda... :shock: :oops: jednak branżowa weryfikacja powinna być lepsza niż tylko podpisanie papierka.
By VapeExpo-Poland
#1763434
Witam, forumowicze!
Bardzo dziękuję za owsparcie 3 edycji targów Vape Expo Poland!
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy :)
Pozdrawiam serdecznie,
ekipa Vape Expo Poland
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.