EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By AnonimWaper
#1762503
Witaj kolego, tak się składa ze ową rurkę posiadam i mogę ją polecić.
Ogólnie całkiem ładnie wykonana , pin regulowany tak więc nie ma problemu z przyciskiem,jedynym mankamentem jest cieknąca góra ale to normalne , staraj się zawsze trzymać w miarę poziomo rurke .
Ps. Przyda Ci sie zapasowe ogniwo w kieszeni. :)
By AnonimWaper
#1762564
Tak, z tego co się orientuję oryginały nie są sprzedawane w Polsce a ich cena za granica to ok 200$ .
Poogladaj na zagranicznych stronach ceny to zobaczysz ;)
By Krasnal45
#1762566
AnonimWaper pisze:,jedynym mankamentem jest cieknąca góra ale to normalne

:shock: U użyszkodnika, może to normalne :shock:

AnonimWaper pisze:Tak, z tego co się orientuję oryginały nie są sprzedawane w Polsce a ich cena za granica to ok 200$ .
Poogladaj na zagranicznych stronach ceny to zobaczysz ;)

:shock: :shock: :shock:
Mógłbyś wskazać te zagraniczne strony z tymi "oryginałami"?
By AnonimWaper
#1762591
Jak na złość teraz tego nie znajdę, może w sumie i przesadziłem ale przy kupnie tego sprzeciku w sklepie stacjonarnym porownywalismy cenę że sprzedawca i rzeczywiście kosztował on ponad 100e gdzieś na jakieś stronie zagranicznej tak więc na nasze to lekko ponad 400 zl gdzie ja swojego kupiłem za 230 ?.
Sam sprzedawca stwierdził że to jest klon.
By AnonimWaper
#1762592
Co do tego Twojego slangu.. czego się spodziewać po rdta ? Wiadomo że jeżeli będzie trzymał go do góry nogami to liquid będzie mu wylatywal przez ustnik oraz otwory powietrzne . W takich górach to chyba normalne jest , że zaleca się go trzymać pionowo.LIMITLESS RDTA PLUS-nowsza wersja jest już dopracowana i sam doświadczyłem tego że mniej cieknie bo nie raz gdzieś pałętala mi sie po kieszeni i nic się z niej nie "ulało" za to tego samego nie można powiedzieć o Górze w tym modzie mechanicznym .
Awatar użytkownika
By bofh
#1762595
W takich górach to chyba normalne jest... że są ładne widoki :D Poniżej widok z Pienin na Tatry 8)



Parownik, atomizer, czy nawet czajnik *CZAJNICZEK* :mrgreen: ale nie góra! Litości, pliiis... *MUR*

@AnonimWaper Przy okazji: regulamin forum III.6 - Zabronione jest pisanie swoich postów jeden pod drugim tak długo jak istnieje możliwość edycji poprzedniego postu. Polecam lekturę regulamin-forum-t9735.html *BOR*
By Krasnal45
#1762612
@Vakoss
To średniej jakości, średniej popularności, oryginalny sprzęt oryginalnego producenta. Przy dobrze zrobionym setupie nic nie ma tam prawa wyciekać, czy przeciekać, a cena 200, czy nawet 100 ojro, to totalna bzdura. W sumie lepiej opłaca się kupić ten parownik osobno a do niego jakieś porządniejsze zasilanie *SMOKEKING*
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.