EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Lavv
#1760129
Witam
Jestem nowy na forum więc jeśli pomyliłem dział czy taki temat już był to z góry przepraszam :)
Ostatnio rozebrałem swojego IPV6x a że budowa tego moda jest fatalna to pomyślałem że wyciągnę z niego chip i z racji tego że jest to YiHi to pomyślałem że szkoda go wyrzucać i stwierdziłem że spróbuje sam coś zbudować :D Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry sklep internetowy z rzeczami do budowy moda? Po wejściu ustawy ciężko jest mi znaleźć jakikolwiek sklep który ma w sprzedaży takie rzeczy
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1760133
W Polsce lipa. Trzeba szukać w USA trochę sklepów z takimi pierdołami mają. Większość dobrych części jest dosyć droga (odbudowy dedykowane) więc średnio się to opłaca.

在屏幕上用手指
By orient
#1760241
W Polsce takich miejsc właściwie nie było. Były ze 2 sklepy które miały takie rzeczy na składzie i to by było na tyle. Przejrzyj dział home made, może ci coś wpadnie na myśl. Jeżeli chodzi o konektory, to tanio można je nabyć w Chinach. Może nie są zbyt finezyjne ale są tanie i całkiem solidne. Na obudowę możesz użyć pudełka montażowego ze sklepu z elektroniką. To samo jest z koszykami i na akumulatory i resztą szpeju (microswitche, antywandale etc). Ja preferowałem obudowy power banków które też można nabyć z *FT*. Największy problem jest z przyciskami, jeżeli chciałbyś wykorzystać microswitche wlutowane w płytkę. Ale z tym jest problem na całym świecie. Możesz rozebrać jakiegoś starego moda i z niego wziąć przyciski, dać zarobić tokarzowi lub samemu je zrobić np z tradycyjnych nitów "klepanych" etc.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.